Davide Ballardini vs Vincenzo Italiano: de trainers naast elkaar

Filter:
Davide Ballardini Italy · 62 jaar Sassuolo
vs
Vincenzo Italiano Italy · 48 jaar Bologna
55 - 172 Wedstrijden
35% - 49% Winstpercentage
1.33 - 1.71 Punten per wedstrijd
1.09 - 1.68 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Davide Ballardini sinds het seizoen 2016, van Vincenzo Italiano sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Davide Ballardini. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Vincenzo Italiano.

Resultaten naast elkaar

Davide Ballardini Vincenzo Italiano
Resultaten
55 Wedstrijden 172
19 Gewonnen 84
16 Gelijk 42
20 Verloren 46
35% Winstpercentage 49%
36% Verliespercentage 27%
1.33 Punten per wedstrijd 1.71
Goals
1.09 Goals voor per wedstrijd 1.68
1.20 Goals tegen per wedstrijd 1.15
-0.11 Doelsaldo per wedstrijd 0.53
33% Clean sheets (%) 31%
29% Niet gescoord (%) 21%
47% Beide teams scoorden 53%
38% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.56 Punten per thuiswedstrijd 1.94
1.11 Punten per uitwedstrijd 1.46
44% Thuis gewonnen (%) 56%
25% Uit gewonnen (%) 41%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 8
4 Langste reeks zonder nederlaag 13

Davide Ballardini tegen Vincenzo Italiano

0 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Davide Ballardini en Vincenzo Italiano speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Davide Ballardini, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Vincenzo Italiano. De ploeg van Davide Ballardini scoorde 1 keer, die van Vincenzo Italiano 7 keer.

Alle duels tussen Sassuolo en Fiorentina · Alle duels tussen Cremonese en Fiorentina

Per club

Davide Ballardini
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Genoa2017 - 2018 31 14-5-12 1.52
Sassuolo2023 - 2024 12 2-5-5 0.92
Cremonese2022 - 2023 10 3-5-2 1.40
Palermo2016 2 0-1-1 0.50
Vincenzo Italiano
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bologna2024 - 2025 80 37-23-20 1.68
Fiorentina2022 - 2024 72 35-17-20 1.69
Besiktas2026 18 11-2-5 1.94
Trapani2018 2 1-0-1 1.50

In dezelfde competities

Competitie Davide Ballardini Vincenzo Italiano
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 42 36% 1.31 94 44% 1.57
Coppa Italia 7 43% 1.57 16 63% 2.06
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 15 53% 1.87

Seizoen per seizoen

Seizoen Davide Ballardini Vincenzo Italiano
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Besiktas 18 61% 1.94
2025 - - - Bologna 42 48% 1.67
2024 Sassuolo 1 0% 1.00 Bologna Fiorentina 43 47% 1.72
2023 Sassuolo Cremonese 17 24% 1.12 Fiorentina 53 43% 1.58
2022 Cremonese 4 25% 1.25 Fiorentina 14 64% 2.00
2018 Genoa 8 63% 1.88 Trapani 2 50% 1.50
2017 Genoa 23 39% 1.39 - - -
2016 Palermo 2 0% 0.50 - - -

Davide Ballardini vs Vincenzo Italiano in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Davide Ballardini 55 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 16 gelijke spelen en 20 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Vincenzo Italiano 172 wedstrijden die we bijhouden: 84 zeges, 42 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Davide Ballardini, alles over Vincenzo Italiano, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook