Cristian Ramon Fiél Casanova vs Markus Anfang: de trainers naast elkaar

Filter:
60 - 174 Wedstrijden
37% - 48% Winstpercentage
1.28 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.48 - 1.87 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Cristian Ramon Fiél Casanova sinds het seizoen 2018, van Markus Anfang sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Cristian Ramon Fiél Casanova. Uit de seizoenen 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Markus Anfang.

Resultaten naast elkaar

Cristian Ramon Fiél Casanova Markus Anfang
Resultaten
60 Wedstrijden 174
22 Gewonnen 84
11 Gelijk 43
27 Verloren 47
37% Winstpercentage 48%
45% Verliespercentage 27%
1.28 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.48 Goals voor per wedstrijd 1.87
1.62 Goals tegen per wedstrijd 1.16
-0.13 Doelsaldo per wedstrijd 0.72
18% Clean sheets (%) 29%
30% Niet gescoord (%) 22%
57% Beide teams scoorden 58%
60% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.43 Punten per thuiswedstrijd 1.81
1.16 Punten per uitwedstrijd 1.59
39% Thuis gewonnen (%) 52%
34% Uit gewonnen (%) 45%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
5 Langste reeks zonder nederlaag 13

Cristian Ramon Fiél Casanova tegen Markus Anfang

2 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Cristian Ramon Fiél Casanova en Markus Anfang speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Cristian Ramon Fiél Casanova, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Markus Anfang. De ploeg van Cristian Ramon Fiél Casanova scoorde 7 keer, die van Markus Anfang 4 keer.

Alle duels tussen Hertha Berlin en FC Kaiserslautern · Alle duels tussen Dynamo Dresden en FC Koln

Per club

Cristian Ramon Fiél Casanova
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Nurnberg2023 35 12-5-18 1.17
Hertha Berlin2024 12 5-2-5 1.42
Dynamo Dresden2018 12 4-4-4 1.33
Nürnberg II2023 1 1-0-0 3.00
Markus Anfang
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Holstein Kiel2016 - 2017 65 29-24-12 1.71
Dynamo Dresden2023 - 2024 34 16-5-13 1.56
FC Koln2018 32 18-6-8 1.88
FC Kaiserslautern2024 22 10-6-6 1.64
Fortuna Dusseldorf2025 - 2026 21 11-2-8 1.67

In dezelfde competities

Competitie Cristian Ramon Fiél Casanova Markus Anfang
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
2. Bundesliga 52 35% 1.23 95 47% 1.69
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 50% 1.75 11 45% 1.55
DFB Pokal 4 50% 1.50 7 57% 1.86

Seizoen per seizoen

Seizoen Cristian Ramon Fiél Casanova Markus Anfang
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Fortuna Dusseldorf 1 100% 3.00
2025 - - - Fortuna Dusseldorf 20 50% 1.60
2024 Hertha Berlin 12 42% 1.42 FC Kaiserslautern Dynamo Dresden 23 43% 1.57
2023 FC Nurnberg Nürnberg II 36 36% 1.22 Dynamo Dresden 33 48% 1.61
2018 Dynamo Dresden 12 33% 1.33 FC Koln 32 56% 1.88
2017 - - - Holstein Kiel 35 40% 1.60
2016 - - - Holstein Kiel 30 50% 1.83

Cristian Ramon Fiél Casanova vs Markus Anfang in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Cristian Ramon Fiél Casanova 60 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 11 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.28 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Markus Anfang 174 wedstrijden die we bijhouden: 84 zeges, 43 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Cristian Ramon Fiél Casanova, alles over Markus Anfang, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook