Claudio Giráldez González vs Iñigo Pérez Soto: de trainers naast elkaar

Filter:
70 - 73 Wedstrijden
47% - 33% Winstpercentage
1.64 - 1.30 Punten per wedstrijd
1.71 - 1.07 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2023.

Resultaten naast elkaar

Claudio Giráldez González Iñigo Pérez Soto
Resultaten
70 Wedstrijden 73
33 Gewonnen 24
16 Gelijk 23
21 Verloren 26
47% Winstpercentage 33%
30% Verliespercentage 36%
1.64 Punten per wedstrijd 1.30
Goals
1.71 Goals voor per wedstrijd 1.07
1.36 Goals tegen per wedstrijd 1.16
0.36 Doelsaldo per wedstrijd -0.10
19% Clean sheets (%) 26%
10% Niet gescoord (%) 34%
73% Beide teams scoorden 48%
63% Meer dan 2,5 goals 41%
Thuis en uit
1.94 Punten per thuiswedstrijd 1.53
1.36 Punten per uitwedstrijd 1.12
56% Thuis gewonnen (%) 38%
39% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
8 Langste reeks zonder nederlaag 10

Claudio Giráldez González tegen Iñigo Pérez Soto

0 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Claudio Giráldez González en Iñigo Pérez Soto speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Claudio Giráldez González, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Iñigo Pérez Soto. De ploeg van Claudio Giráldez González scoorde 3 keer, die van Iñigo Pérez Soto 5 keer.

Alle duels tussen Celta Vigo en Rayo Vallecano

Per club

Claudio Giráldez González
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Celta Vigo2023 - 2025 69 32-16-21 1.62
Ludogorets2025 1 1-0-0 3.00
Iñigo Pérez Soto
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rayo Vallecano2023 - 2025 71 23-23-25 1.30
Villarreal2026 2 1-0-1 1.50

In dezelfde competities

Competitie Claudio Giráldez González Iñigo Pérez Soto
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 59 42% 1.53 61 28% 1.16
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 50% 1.75 5 20% 1.00
Copa del Rey 3 100% 3.00 3 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Claudio Giráldez González Iñigo Pérez Soto
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Villarreal 2 50% 1.50
2025 Celta Vigo Ludogorets 16 44% 1.69 Rayo Vallecano 13 23% 1.00
2024 Celta Vigo 45 47% 1.58 Rayo Vallecano 45 38% 1.44
2023 Celta Vigo 9 56% 1.89 Rayo Vallecano 13 23% 1.08

Claudio Giráldez González vs Iñigo Pérez Soto in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Claudio Giráldez González 70 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 16 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.64 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Iñigo Pérez Soto 73 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 23 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Claudio Giráldez González, alles over Iñigo Pérez Soto, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook