Paulo César da Silva Peixoto vs Rui Borges: de trainers naast elkaar

Filter:
83 - 152 Wedstrijden
35% - 59% Winstpercentage
1.30 - 2.01 Punten per wedstrijd
1.24 - 1.89 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2022.

Resultaten naast elkaar

Paulo César da Silva Peixoto Rui Borges
Resultaten
83 Wedstrijden 152
29 Gewonnen 90
21 Gelijk 36
33 Verloren 26
35% Winstpercentage 59%
40% Verliespercentage 17%
1.30 Punten per wedstrijd 2.01
Goals
1.24 Goals voor per wedstrijd 1.89
1.25 Goals tegen per wedstrijd 0.90
-0.01 Doelsaldo per wedstrijd 0.99
27% Clean sheets (%) 41%
29% Niet gescoord (%) 13%
51% Beide teams scoorden 50%
49% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.55 Punten per thuiswedstrijd 2.14
1.09 Punten per uitwedstrijd 1.88
42% Thuis gewonnen (%) 65%
29% Uit gewonnen (%) 53%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 10
8 Langste reeks zonder nederlaag 20

Paulo César da Silva Peixoto tegen Rui Borges

0 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Paulo César da Silva Peixoto en Rui Borges speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Paulo César da Silva Peixoto, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Rui Borges. De ploeg van Paulo César da Silva Peixoto scoorde 2 keer, die van Rui Borges 7 keer.

Alle duels tussen GIL Vicente en Sporting CP · Alle duels tussen Moreirense en Guimaraes

Per club

Paulo César da Silva Peixoto
Clubs Wed. W-G-V Ptn
GIL Vicente2024 - 2025 33 8-11-14 1.06
Moreirense2024 27 9-5-13 1.19
Wolves2026 20 12-3-5 1.95
Pacos Ferreira2022 - 2023 2 0-1-1 0.50
Casa Pia2025 1 0-1-0 1.00
Rui Borges
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sporting CP2024 - 2026 89 60-19-10 2.24
Moreirense2023 32 14-8-10 1.56
Guimaraes2024 28 16-7-5 1.96
Vilafranquense2022 3 0-2-1 0.67

In dezelfde competities

Competitie Paulo César da Silva Peixoto Rui Borges
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 55 27% 1.11 99 58% 2.00
Beker van Portugal 5 40% 1.20 13 77% 2.38
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 50% 1.83 7 86% 2.57
Beker van de Portugese Liga 1 0% 0.00 9 22% 1.11

Seizoen per seizoen

Seizoen Paulo César da Silva Peixoto Rui Borges
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Wolves 20 60% 1.95 Sporting CP 18 72% 2.33
2025 GIL Vicente Casa Pia 24 21% 1.04 Sporting CP 45 67% 2.18
2024 Moreirense GIL Vicente 37 32% 1.16 Guimaraes Sporting CP 54 61% 2.11
2023 Pacos Ferreira 1 0% 1.00 Moreirense 32 44% 1.56
2022 Pacos Ferreira 1 0% 0.00 Vilafranquense 3 0% 0.67

Paulo César da Silva Peixoto vs Rui Borges in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Paulo César da Silva Peixoto 83 wedstrijden die we bijhouden: 29 zeges, 21 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Rui Borges 152 wedstrijden die we bijhouden: 90 zeges, 36 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 2.01 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Paulo César da Silva Peixoto, alles over Rui Borges, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook