Carles Martínez Novell vs Éric Serge Roy: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
122 - 123 Wedstrijden
37% - 43% Winstpercentage
1.34 - 1.50 Punten per wedstrijd
1.41 - 1.43 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Carles Martínez Novell sinds het seizoen 2023, van Éric Serge Roy sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Carles Martínez Novell Éric Serge Roy
Resultaten
122 Wedstrijden 123
45 Gewonnen 53
29 Gelijk 26
48 Verloren 44
37% Winstpercentage 43%
39% Verliespercentage 36%
1.34 Punten per wedstrijd 1.50
Goals
1.41 Goals voor per wedstrijd 1.43
1.45 Goals tegen per wedstrijd 1.44
-0.04 Doelsaldo per wedstrijd -0.01
26% Clean sheets (%) 32%
25% Niet gescoord (%) 26%
55% Beide teams scoorden 49%
59% Meer dan 2,5 goals 52%
Thuis en uit
1.36 Punten per thuiswedstrijd 1.68
1.33 Punten per uitwedstrijd 1.34
36% Thuis gewonnen (%) 47%
38% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
6 Langste reeks zonder nederlaag 10

Carles Martínez Novell tegen Éric Serge Roy

2 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Carles Martínez Novell en Éric Serge Roy speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Carles Martínez Novell, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Éric Serge Roy. De ploeg van Carles Martínez Novell scoorde 7 keer, die van Éric Serge Roy 10 keer.

Alle duels tussen Toulouse en Stade Brestois 29

Per club

Carles Martínez Novell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Toulouse2023 - 2025 115 40-28-47 1.29
Bayer Leverkusen2026 7 5-1-1 2.29
Éric Serge Roy
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Stade Brestois 292022 - 2025 123 53-26-44 1.50

In dezelfde competities

Competitie Carles Martínez Novell Éric Serge Roy
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 93 34% 1.27 97 41% 1.47
Coupe de France 8 38% 1.50 9 56% 1.78
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 33% 1.17 9 56% 1.78

Seizoen per seizoen

Seizoen Carles Martínez Novell Éric Serge Roy
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Bayer Leverkusen 7 71% 2.29 - - -
2025 Toulouse 36 36% 1.28 Stade Brestois 29 34 32% 1.26
2024 Toulouse 37 32% 1.24 Stade Brestois 29 50 44% 1.44
2023 Toulouse 42 36% 1.33 Stade Brestois 29 37 51% 1.81
2022 - - - Stade Brestois 29 2 50% 1.50

Carles Martínez Novell vs Éric Serge Roy in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Carles Martínez Novell 122 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 29 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Éric Serge Roy 123 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 26 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Carles Martínez Novell, alles over Éric Serge Roy, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook