Carl Roberth Björknesjö vs J. Gustafsson: de trainers naast elkaar

Filter:
49 - 166 Wedstrijden
35% - 48% Winstpercentage
1.24 - 1.64 Punten per wedstrijd
1.41 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Carl Roberth Björknesjö sinds het seizoen 2018, van J. Gustafsson sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van Carl Roberth Björknesjö. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van J. Gustafsson.

Resultaten naast elkaar

Carl Roberth Björknesjö J. Gustafsson
Resultaten
49 Wedstrijden 166
17 Gewonnen 80
10 Gelijk 33
22 Verloren 53
35% Winstpercentage 48%
45% Verliespercentage 32%
1.24 Punten per wedstrijd 1.64
Goals
1.41 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.45 Goals tegen per wedstrijd 1.28
-0.04 Doelsaldo per wedstrijd 0.33
20% Clean sheets (%) 29%
27% Niet gescoord (%) 23%
55% Beide teams scoorden 53%
51% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.24 Punten per thuiswedstrijd 1.82
1.25 Punten per uitwedstrijd 1.46
36% Thuis gewonnen (%) 56%
33% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 6
8 Langste reeks zonder nederlaag 21

Carl Roberth Björknesjö tegen J. Gustafsson

2 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Carl Roberth Björknesjö en J. Gustafsson speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Carl Roberth Björknesjö, 0 keer gelijk en 1 zeges voor J. Gustafsson. De ploeg van Carl Roberth Björknesjö scoorde 4 keer, die van J. Gustafsson 1 keer.

Alle duels tussen Osters IF en BK Hacken · Alle duels tussen IF Brommapojkarna en IFK Norrkoping

Per club

Carl Roberth Björknesjö
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Osters IF2025 30 9-8-13 1.17
IF Brommapojkarna2018 9 2-1-6 0.78
Djurgardens IF2024 8 6-0-2 2.25
IFK Mariehamn2026 2 0-1-1 0.50
J. Gustafsson
Clubs Wed. W-G-V Ptn
IFK Norrkoping2016 - 2018 72 40-16-16 1.89
Pogon Szczecin2022 - 2024 46 26-7-13 1.85
BK Hacken2025 - 2026 34 13-7-14 1.35
Al-Fateh2024 - 2025 14 1-3-10 0.43

In dezelfde competities

Competitie Carl Roberth Björknesjö J. Gustafsson
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Allsvenskan 38 24% 0.95 92 49% 1.70
UEFA Europa Conference League 5 80% 2.40 7 57% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 100% 3.00 5 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Carl Roberth Björknesjö J. Gustafsson
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 IFK Mariehamn 2 0% 0.50 BK Hacken 1 100% 3.00
2025 Osters IF 30 30% 1.17 BK Hacken Al-Fateh 34 35% 1.26
2024 Djurgardens IF 8 75% 2.25 Al-Fateh Pogon Szczecin 17 18% 0.76
2023 - - - Pogon Szczecin 40 60% 1.93
2022 - - - Pogon Szczecin 2 0% 0.50
2018 IF Brommapojkarna 9 22% 0.78 IFK Norrkoping 26 65% 2.23
2017 - - - IFK Norrkoping 29 45% 1.55
2016 - - - IFK Norrkoping 17 59% 1.94

Carl Roberth Björknesjö vs J. Gustafsson in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Carl Roberth Björknesjö 49 wedstrijden die we bijhouden: 17 zeges, 10 gelijke spelen en 22 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde J. Gustafsson 166 wedstrijden die we bijhouden: 80 zeges, 33 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.64 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Carl Roberth Björknesjö, alles over J. Gustafsson, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook