Claus-Dieter Wollitz vs Uwe Koschinat: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Claus-Dieter Wollitz sinds het seizoen 2017, van Uwe Koschinat sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Claus-Dieter Wollitz. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Uwe Koschinat.
Resultaten naast elkaar
| Claus-Dieter Wollitz | Uwe Koschinat | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 114 | Wedstrijden | 171 |
| 47 | Gewonnen | 68 |
| 25 | Gelijk | 43 |
| 42 | Verloren | 60 |
| 41% | Winstpercentage | 40% |
| 37% | Verliespercentage | 35% |
| 1.46 | Punten per wedstrijd | 1.44 |
| Goals | ||
| 1.63 | Goals voor per wedstrijd | 1.43 |
| 1.67 | Goals tegen per wedstrijd | 1.49 |
| -0.04 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.05 |
| 25% | Clean sheets (%) | 27% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 61% | Beide teams scoorden | 53% |
| 68% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 1.47 | Punten per thuiswedstrijd | 1.69 |
| 1.44 | Punten per uitwedstrijd | 1.20 |
| 40% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 42% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 4 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Claus-Dieter Wollitz tegen Uwe Koschinat
De ploegen van Claus-Dieter Wollitz en Uwe Koschinat speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Claus-Dieter Wollitz, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Uwe Koschinat. De ploeg van Claus-Dieter Wollitz scoorde 8 keer, die van Uwe Koschinat 6 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Energie Cottbus2017 - 2026
|
114 | 47-25-42 | 1.46 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Fortuna Koln2016 - 2018
|
69 | 28-14-27 | 1.42 |
Rot-weiss Essen2024 - 2026
|
53 | 25-14-14 | 1.68 |
SV Sandhausen2018
|
26 | 8-9-9 | 1.27 |
VfL Osnabruck2023 - 2024
|
20 | 5-6-9 | 1.05 |
Arminia Bielefeld2022 - 2023
|
3 | 2-0-1 | 2.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Claus-Dieter Wollitz | Uwe Koschinat | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 3. Liga | 84 | 46% | 1.60 | 115 | 43% | 1.50 |
| 2. Bundesliga | 7 | 29% | 1.14 | 45 | 29% | 1.20 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 16 | 31% | 1.19 | 8 | 63% | 2.13 |
| DFB Pokal | 7 | 14% | 0.71 | 3 | 33% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Claus-Dieter Wollitz | Uwe Koschinat | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
16 | 25% | 1.06 |
|
12 | 58% | 2.08 |
| 2025 |
|
37 | 51% | 1.70 |
|
24 | 38% | 1.42 |
| 2024 |
|
25 | 52% | 1.72 |
|
18 | 50% | 1.67 |
| 2023 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
21 | 33% | 1.29 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2018 |
|
34 | 32% | 1.24 |
|
33 | 33% | 1.27 |
| 2017 |
|
1 | 0% | 1.00 |
|
32 | 44% | 1.53 |
| 2016 | - | - | - |
|
30 | 37% | 1.33 | |
Claus-Dieter Wollitz vs Uwe Koschinat in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Claus-Dieter Wollitz 114 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 25 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Uwe Koschinat 171 wedstrijden die we bijhouden: 68 zeges, 43 gelijke spelen en 60 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Claus-Dieter Wollitz, alles over Uwe Koschinat, vergelijk andere trainers.





