Christian Streich vs Ralph Hasenhüttl: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Christian Streich. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ralph Hasenhüttl.
Resultaten naast elkaar
| Christian Streich | Ralph Hasenhüttl | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 144 | Wedstrijden | 138 |
| 54 | Gewonnen | 62 |
| 32 | Gelijk | 28 |
| 58 | Verloren | 48 |
| 38% | Winstpercentage | 45% |
| 40% | Verliespercentage | 35% |
| 1.35 | Punten per wedstrijd | 1.55 |
| Goals | ||
| 1.41 | Goals voor per wedstrijd | 1.72 |
| 1.67 | Goals tegen per wedstrijd | 1.53 |
| -0.26 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.20 |
| 25% | Clean sheets (%) | 22% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 58% | Beide teams scoorden | 63% |
| 60% | Meer dan 2,5 goals | 64% |
| Thuis en uit | ||
| 1.67 | Punten per thuiswedstrijd | 1.69 |
| 1.01 | Punten per uitwedstrijd | 1.40 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 27% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 7 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Christian Streich tegen Ralph Hasenhüttl
De ploegen van Christian Streich en Ralph Hasenhüttl speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Christian Streich, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Ralph Hasenhüttl. De ploeg van Christian Streich scoorde 5 keer, die van Ralph Hasenhüttl 15 keer.
Alle duels tussen SC Freiburg en VfL Wolfsburg · Alle duels tussen SC Freiburg en RB Leipzig
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
SC Freiburg2016 - 2024
|
144 | 54-32-58 | 1.35 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
RB Leipzig2016 - 2017
|
74 | 38-14-22 | 1.73 |
VfL Wolfsburg2023 - 2024
|
40 | 15-8-17 | 1.33 |
Southampton2018
|
23 | 8-6-9 | 1.30 |
Wolfsberger AC2024
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Christian Streich | Ralph Hasenhüttl | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 117 | 32% | 1.21 | 95 | 48% | 1.64 |
| UEFA Europa League | 13 | 54% | 1.69 | 5 | 40% | 1.40 |
| DFB Pokal | 10 | 60% | 2.00 | 5 | 60% | 2.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 75% | 2.50 | 4 | 25% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Christian Streich | Ralph Hasenhüttl | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
1 | 0% | 1.00 |
|
33 | 36% | 1.33 |
| 2023 |
|
40 | 48% | 1.58 |
|
8 | 50% | 1.50 |
| 2022 |
|
5 | 40% | 1.20 | - | - | - | |
| 2018 |
|
30 | 23% | 1.03 |
|
23 | 35% | 1.30 |
| 2017 |
|
35 | 31% | 1.20 |
|
42 | 45% | 1.55 |
| 2016 |
|
33 | 45% | 1.55 |
|
32 | 59% | 1.97 |
Christian Streich vs Ralph Hasenhüttl in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Christian Streich 144 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 32 gelijke spelen en 58 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ralph Hasenhüttl 138 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 28 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.55 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Christian Streich, alles over Ralph Hasenhüttl, vergelijk andere trainers.



