Claudio Ranieri vs Piero Gasperini Gian: de trainers naast elkaar

Filter:
172 - 301 Wedstrijden
34% - 53% Winstpercentage
1.29 - 1.81 Punten per wedstrijd
1.19 - 1.88 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Claudio Ranieri Piero Gasperini Gian
Resultaten
172 Wedstrijden 301
59 Gewonnen 159
45 Gelijk 67
68 Verloren 75
34% Winstpercentage 53%
40% Verliespercentage 25%
1.29 Punten per wedstrijd 1.81
Goals
1.19 Goals voor per wedstrijd 1.88
1.42 Goals tegen per wedstrijd 1.08
-0.23 Doelsaldo per wedstrijd 0.80
27% Clean sheets (%) 36%
26% Niet gescoord (%) 17%
54% Beide teams scoorden 52%
51% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
1.69 Punten per thuiswedstrijd 1.92
0.91 Punten per uitwedstrijd 1.70
49% Thuis gewonnen (%) 57%
20% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 7
16 Langste reeks zonder nederlaag 16

Claudio Ranieri tegen Piero Gasperini Gian

1 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Claudio Ranieri en Piero Gasperini Gian speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Claudio Ranieri, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Piero Gasperini Gian. De ploeg van Claudio Ranieri scoorde 3 keer, die van Piero Gasperini Gian 7 keer.

Alle duels tussen AS Roma en Atalanta ยท Alle duels tussen Cagliari en Atalanta

Per club

Claudio Ranieri
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cagliari2022 - 2024 43 10-15-18 1.05
AS Roma2018 - 2024 42 24-9-9 1.93
Nantes2017 37 13-10-14 1.32
Leicester2016 34 10-8-16 1.12
Fulham2018 16 2-3-11 0.56
Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Atalanta2016 - 2024 237 122-57-58 1.78
AS Roma2025 - 2026 63 37-10-16 1.92
Newport County2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Claudio Ranieri Piero Gasperini Gian
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 69 38% 1.42 225 54% 1.85
UEFA Europa League 6 50% 1.67 31 58% 2.03
Coppa Italia 4 50% 1.50 18 56% 1.72
UEFA Champions League 7 57% 1.86 12 42% 1.50
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 14 29% 1.14

Seizoen per seizoen

Seizoen Claudio Ranieri Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - AS Roma Newport County 18 44% 1.67
2025 - - - AS Roma 46 63% 1.98
2024 AS Roma Cagliari 31 58% 1.94 Atalanta 48 50% 1.73
2023 Cagliari 37 19% 0.89 Atalanta 52 56% 1.87
2022 Cagliari 5 60% 2.20 Atalanta 2 50% 1.50
2018 Fulham AS Roma 28 29% 1.11 Atalanta 47 55% 1.91
2017 Nantes 37 35% 1.32 Atalanta 49 43% 1.59
2016 Leicester 34 29% 1.12 Atalanta 39 54% 1.85

Claudio Ranieri vs Piero Gasperini Gian in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Claudio Ranieri 172 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 45 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Piero Gasperini Gian 301 wedstrijden die we bijhouden: 159 zeges, 67 gelijke spelen en 75 nederlagen, goed voor 1.81 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Claudio Ranieri, alles over Piero Gasperini Gian, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook