Claudio Ranieri vs Marco Baroni: de trainers naast elkaar

Filter:
Claudio Ranieri Italy ยท 74 jaar AS Roma
vs
Marco Baroni Italy ยท 63 jaar Torino
172 - 185 Wedstrijden
34% - 35% Winstpercentage
1.29 - 1.31 Punten per wedstrijd
1.19 - 1.24 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Claudio Ranieri. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Marco Baroni.

Resultaten naast elkaar

Claudio Ranieri Marco Baroni
Resultaten
172 Wedstrijden 185
59 Gewonnen 64
45 Gelijk 50
68 Verloren 71
34% Winstpercentage 35%
40% Verliespercentage 38%
1.29 Punten per wedstrijd 1.31
Goals
1.19 Goals voor per wedstrijd 1.24
1.42 Goals tegen per wedstrijd 1.34
-0.23 Doelsaldo per wedstrijd -0.09
27% Clean sheets (%) 29%
26% Niet gescoord (%) 29%
54% Beide teams scoorden 51%
51% Meer dan 2,5 goals 52%
Thuis en uit
1.69 Punten per thuiswedstrijd 1.49
0.91 Punten per uitwedstrijd 1.12
49% Thuis gewonnen (%) 40%
20% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
16 Langste reeks zonder nederlaag 9

Claudio Ranieri tegen Marco Baroni

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Claudio Ranieri en Marco Baroni speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Claudio Ranieri, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Marco Baroni. De ploeg van Claudio Ranieri scoorde 4 keer, die van Marco Baroni 4 keer.

Alle duels tussen AS Roma en Lazio ยท Alle duels tussen Cagliari en Verona

Per club

Claudio Ranieri
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cagliari2022 - 2024 43 10-15-18 1.05
AS Roma2018 - 2024 42 24-9-9 1.93
Nantes2017 37 13-10-14 1.32
Leicester2016 34 10-8-16 1.12
Fulham2018 16 2-3-11 0.56
Marco Baroni
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Benevento2016 - 2017 55 21-13-21 1.38
Verona2023 - 2026 46 14-14-18 1.22
Lazio2024 40 19-11-10 1.70
Frosinone2018 21 3-5-13 0.67
Torino2025 20 5-6-9 1.05
Lecce2023 3 2-1-0 2.33

In dezelfde competities

Competitie Claudio Ranieri Marco Baroni
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 69 38% 1.42 112 27% 1.07
Serie B 5 60% 2.20 52 44% 1.60
UEFA Europa League 6 50% 1.67 8 50% 1.75
Coppa Italia 4 50% 1.50 5 60% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 8 50% 1.88

Seizoen per seizoen

Seizoen Claudio Ranieri Marco Baroni
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Verona 9 44% 1.56
2025 - - - Torino 20 25% 1.05
2024 AS Roma Cagliari 31 58% 1.94 Lazio Verona 42 48% 1.71
2023 Cagliari 37 19% 0.89 Verona Lecce 38 29% 1.18
2022 Cagliari 5 60% 2.20 - - -
2018 Fulham AS Roma 28 29% 1.11 Frosinone 21 14% 0.67
2017 Nantes 37 35% 1.32 Benevento 9 0% 0.00
2016 Leicester 34 29% 1.12 Benevento 46 46% 1.65

Claudio Ranieri vs Marco Baroni in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Claudio Ranieri 172 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 45 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Marco Baroni 185 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 50 gelijke spelen en 71 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Claudio Ranieri, alles over Marco Baroni, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook