Claudio Ranieri vs Fabio Pecchia: de trainers naast elkaar

Filter:
Claudio Ranieri Italy ยท 74 jaar AS Roma
vs
Fabio Pecchia Italy ยท 53 jaar Cremonese
172 - 142 Wedstrijden
34% - 37% Winstpercentage
1.29 - 1.38 Punten per wedstrijd
1.19 - 1.32 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Claudio Ranieri. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Fabio Pecchia.

Resultaten naast elkaar

Claudio Ranieri Fabio Pecchia
Resultaten
172 Wedstrijden 142
59 Gewonnen 52
45 Gelijk 40
68 Verloren 50
34% Winstpercentage 37%
40% Verliespercentage 35%
1.29 Punten per wedstrijd 1.38
Goals
1.19 Goals voor per wedstrijd 1.32
1.42 Goals tegen per wedstrijd 1.34
-0.23 Doelsaldo per wedstrijd -0.02
27% Clean sheets (%) 30%
26% Niet gescoord (%) 29%
54% Beide teams scoorden 50%
51% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.69 Punten per thuiswedstrijd 1.60
0.91 Punten per uitwedstrijd 1.19
49% Thuis gewonnen (%) 45%
20% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
16 Langste reeks zonder nederlaag 18

Claudio Ranieri tegen Fabio Pecchia

3 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Claudio Ranieri en Fabio Pecchia speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Claudio Ranieri, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Fabio Pecchia. De ploeg van Claudio Ranieri scoorde 9 keer, die van Fabio Pecchia 2 keer.

Alle duels tussen AS Roma en Parma ยท Alle duels tussen Cagliari en Parma

Per club

Claudio Ranieri
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cagliari2022 - 2024 43 10-15-18 1.05
AS Roma2018 - 2024 42 24-9-9 1.93
Nantes2017 37 13-10-14 1.32
Leicester2016 34 10-8-16 1.12
Fulham2018 16 2-3-11 0.56
Fabio Pecchia
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Verona2016 - 2017 80 27-19-34 1.25
Parma2022 - 2024 61 25-20-16 1.56
Cremonese2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Claudio Ranieri Fabio Pecchia
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 69 38% 1.42 57 19% 0.77
Serie B 5 60% 2.20 73 48% 1.81
Coppa Italia 4 50% 1.50 7 29% 1.14
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 5 80% 2.40

Seizoen per seizoen

Seizoen Claudio Ranieri Fabio Pecchia
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Cremonese 1 0% 1.00
2024 AS Roma Cagliari 31 58% 1.94 Parma 25 24% 1.00
2023 Cagliari 37 19% 0.89 Parma 32 56% 2.06
2022 Cagliari 5 60% 2.20 Parma 4 25% 1.00
2018 Fulham AS Roma 28 29% 1.11 - - -
2017 Nantes 37 35% 1.32 Verona 37 19% 0.70
2016 Leicester 34 29% 1.12 Verona 43 47% 1.72

Claudio Ranieri vs Fabio Pecchia in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Claudio Ranieri 172 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 45 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Fabio Pecchia 142 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 40 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Claudio Ranieri, alles over Fabio Pecchia, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook