Aurelian Cosmin Olăroiu vs Jose Morais: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Aurelian Cosmin Olăroiu sinds het seizoen 2014, van Jose Morais sinds het seizoen 2026. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Aurelian Cosmin Olăroiu.
Resultaten naast elkaar
| Aurelian Cosmin Olăroiu | Jose Morais | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 194 | Wedstrijden | 5 |
| 93 | Gewonnen | 2 |
| 65 | Gelijk | 1 |
| 36 | Verloren | 2 |
| 48% | Winstpercentage | 40% |
| 19% | Verliespercentage | 40% |
| 1.77 | Punten per wedstrijd | 1.40 |
| Goals | ||
| 1.65 | Goals voor per wedstrijd | 1.40 |
| 0.95 | Goals tegen per wedstrijd | 1.20 |
| 0.70 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.20 |
| 37% | Clean sheets (%) | 40% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 40% |
| 55% | Beide teams scoorden | 40% |
| 47% | Meer dan 2,5 goals | 60% |
| Thuis en uit | ||
| 1.90 | Punten per thuiswedstrijd | 1.33 |
| 1.65 | Punten per uitwedstrijd | 1.50 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 33% |
| 44% | Uit gewonnen (%) | 50% |
| Reeksen | ||
| 9 | Langste reeks zeges | 1 |
| 19 | Langste reeks zonder nederlaag | 2 |
Aurelian Cosmin Olăroiu tegen Jose Morais
De ploegen van Aurelian Cosmin Olăroiu en Jose Morais speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Aurelian Cosmin Olăroiu, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Jose Morais. De ploeg van Aurelian Cosmin Olăroiu scoorde 2 keer, die van Jose Morais 0 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sharjah FC2022 - 2024
|
88 | 43-24-21 | 1.74 |
Shabab Al Ahli Dubai2014 - 2017
|
50 | 22-23-5 | 1.78 |
Verenigde Arabische Emiraten2025 - 2026
|
26 | 13-7-6 | 1.77 |
Jiangsu Suning2018
|
18 | 7-7-4 | 1.56 |
Al-Jazira2026
|
11 | 7-4-0 | 2.27 |
Sepahan FC2024
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sharjah FC2026
|
5 | 2-1-2 | 1.40 |
In dezelfde competities
| Competitie | Aurelian Cosmin Olăroiu | Jose Morais | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| UAE Pro League | 88 | 48% | 1.78 | 2 | 50% | 1.50 |
| UAE League Cup | 31 | 45% | 1.74 | 3 | 33% | 1.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Aurelian Cosmin Olăroiu | Jose Morais | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
30 | 57% | 2.00 |
|
5 | 40% | 1.40 |
| 2025 |
|
7 | 43% | 1.57 | - | - | - | |
| 2024 |
|
38 | 61% | 2.00 | - | - | - | |
| 2023 |
|
32 | 41% | 1.56 | - | - | - | |
| 2022 |
|
19 | 42% | 1.58 | - | - | - | |
| 2018 |
|
18 | 39% | 1.56 | - | - | - | |
| 2017 |
|
18 | 28% | 1.44 | - | - | - | |
| 2016 |
|
26 | 58% | 2.08 | - | - | - | |
| 2015 |
|
5 | 40% | 1.80 | - | - | - | |
| 2014 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
Aurelian Cosmin Olăroiu vs Jose Morais in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Aurelian Cosmin Olăroiu 194 wedstrijden die we bijhouden: 93 zeges, 65 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 1.77 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2026 leidde Jose Morais 5 wedstrijden die we bijhouden: 2 zeges, 1 gelijke spelen en 2 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Aurelian Cosmin Olăroiu, alles over Jose Morais, vergelijk andere trainers.




