Craig Harrison vs Ryan Jenkins: de trainers naast elkaar

Filter:
Craig Harrison England ยท 48 jaar The New Saints
vs
Ryan Jenkins Wales ยท 42 jaar Cardiff MET
157 - 68 Wedstrijden
67% - 35% Winstpercentage
2.11 - 1.35 Punten per wedstrijd
2.58 - 1.24 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Craig Harrison sinds het seizoen 2016, van Ryan Jenkins sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Craig Harrison.

Resultaten naast elkaar

Craig Harrison Ryan Jenkins
Resultaten
157 Wedstrijden 68
105 Gewonnen 24
17 Gelijk 20
35 Verloren 24
67% Winstpercentage 35%
22% Verliespercentage 35%
2.11 Punten per wedstrijd 1.35
Goals
2.58 Goals voor per wedstrijd 1.24
1.04 Goals tegen per wedstrijd 1.53
1.54 Doelsaldo per wedstrijd -0.29
39% Clean sheets (%) 25%
15% Niet gescoord (%) 29%
49% Beide teams scoorden 57%
68% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
2.30 Punten per thuiswedstrijd 1.53
1.94 Punten per uitwedstrijd 1.18
74% Thuis gewonnen (%) 41%
60% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
31 Langste reeks zeges 2
32 Langste reeks zonder nederlaag 6

Craig Harrison tegen Ryan Jenkins

8 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Craig Harrison en Ryan Jenkins speelden 8 keer tegen elkaar: 8 zeges voor Craig Harrison, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Ryan Jenkins. De ploeg van Craig Harrison scoorde 34 keer, die van Ryan Jenkins 3 keer.

Alle duels tussen The New Saints en Cardiff MET

Per club

Craig Harrison
Clubs Wed. W-G-V Ptn
The New Saints2016 - 2025 126 96-8-22 2.35
Hartlepool2017 30 8-9-13 1.10
Penybont2024 1 1-0-0 3.00
Ryan Jenkins
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cardiff MET2023 - 2025 65 24-18-23 1.38
Penybont2024 2 0-2-0 1.00
llanelli AFC2025 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Craig Harrison Ryan Jenkins
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Cymru Premier 106 87% 2.64 68 35% 1.35

Seizoen per seizoen

Seizoen Craig Harrison Ryan Jenkins
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 The New Saints 12 67% 2.17 Cardiff MET llanelli AFC 7 14% 1.00
2024 The New Saints Penybont 40 68% 2.05 Cardiff MET Penybont 33 39% 1.42
2023 The New Saints 33 88% 2.67 Cardiff MET 28 36% 1.36
2022 The New Saints 10 70% 2.30 - - -
2017 Hartlepool 30 27% 1.10 - - -
2016 The New Saints 32 81% 2.50 - - -

Craig Harrison vs Ryan Jenkins in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Craig Harrison 157 wedstrijden die we bijhouden: 105 zeges, 17 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Ryan Jenkins 68 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 20 gelijke spelen en 24 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Craig Harrison, alles over Ryan Jenkins, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook