Christophe Galtier vs José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim: de trainers naast elkaar

Filter:
160 - 196 Wedstrijden
46% - 49% Winstpercentage
1.59 - 1.75 Punten per wedstrijd
1.48 - 1.85 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2015. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Christophe Galtier. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2023 hebben we geen wedstrijden van José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim.

Resultaten naast elkaar

Christophe Galtier José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim
Resultaten
160 Wedstrijden 196
73 Gewonnen 97
36 Gelijk 52
51 Verloren 47
46% Winstpercentage 49%
32% Verliespercentage 24%
1.59 Punten per wedstrijd 1.75
Goals
1.48 Goals voor per wedstrijd 1.85
1.21 Goals tegen per wedstrijd 1.20
0.27 Doelsaldo per wedstrijd 0.64
28% Clean sheets (%) 32%
25% Niet gescoord (%) 17%
54% Beide teams scoorden 59%
54% Meer dan 2,5 goals 62%
Thuis en uit
1.76 Punten per thuiswedstrijd 2.01
1.46 Punten per uitwedstrijd 1.50
51% Thuis gewonnen (%) 61%
42% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 12
11 Langste reeks zonder nederlaag 17

Christophe Galtier tegen José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim

0 Zeges
2 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Christophe Galtier en José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Christophe Galtier, 2 keer gelijk en 3 zeges voor José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim. De ploeg van Christophe Galtier scoorde 2 keer, die van José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim 6 keer.

Alle duels tussen Lille en Monaco · Alle duels tussen Saint Etienne en Monaco

Per club

Christophe Galtier
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lille2017 - 2018 56 30-9-17 1.77
Saint Etienne2015 - 2016 48 18-17-13 1.48
Al Suqoor2025 - 2027 45 19-10-16 1.49
Paris Saint Germain2022 - 2023 8 5-0-3 1.88
Al-Duhail SC2023 - 2024 3 1-0-2 1.00
José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Monaco2015 - 2018 120 64-23-33 1.79
Cruzeiro2025 46 20-18-8 1.70
Shabab Al Ahli Dubai2022 15 8-7-0 2.07
Al Ain2024 9 3-2-4 1.22
Flamengo2026 4 2-2-0 2.00
Fortaleza EC2025 1 0-0-1 0.00
Al-Rayyan SC2024 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Christophe Galtier José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 83 45% 1.58 90 57% 1.91
UEFA Champions League 2 0% 0.00 20 35% 1.25
Coupe de France 12 67% 2.08 8 75% 2.25
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 9 67% 2.11 4 0% 0.75
AFC Champions League 2 50% 1.50 3 0% 0.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Christophe Galtier José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 Al Suqoor 1 100% 3.00 - - -
2026 Al Suqoor 14 57% 1.86 Flamengo 4 50% 2.00
2025 Al Suqoor 30 33% 1.27 Cruzeiro Fortaleza EC 47 43% 1.66
2024 Al-Duhail SC 1 0% 0.00 Al Ain Al-Rayyan SC 10 30% 1.10
2023 Al-Duhail SC Paris Saint Germain 3 67% 2.00 - - -
2022 Paris Saint Germain 7 57% 1.71 Shabab Al Ahli Dubai 15 53% 2.07
2018 Lille 37 65% 2.11 Monaco 27 19% 0.85
2017 Lille 19 32% 1.11 Monaco 45 51% 1.76
2016 Saint Etienne 44 36% 1.45 Monaco 45 76% 2.38
2015 Saint Etienne 4 50% 1.75 Monaco 3 67% 2.00

Christophe Galtier vs José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde Christophe Galtier 160 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 36 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim 196 wedstrijden die we bijhouden: 97 zeges, 52 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Christophe Galtier, alles over José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook