Constantin Enache vs V. Miriuță: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Constantin Enache sinds het seizoen 2017, van V. Miriuță sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 hebben we geen wedstrijden van Constantin Enache. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2025 hebben we geen wedstrijden van V. Miriuță.
Resultaten naast elkaar
| Constantin Enache | V. Miriuță | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 65 | Wedstrijden | 98 |
| 19 | Gewonnen | 31 |
| 19 | Gelijk | 30 |
| 27 | Verloren | 37 |
| 29% | Winstpercentage | 32% |
| 42% | Verliespercentage | 38% |
| 1.17 | Punten per wedstrijd | 1.26 |
| Goals | ||
| 0.98 | Goals voor per wedstrijd | 1.12 |
| 1.29 | Goals tegen per wedstrijd | 1.21 |
| -0.31 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.09 |
| 29% | Clean sheets (%) | 27% |
| 37% | Niet gescoord (%) | 36% |
| 45% | Beide teams scoorden | 48% |
| 38% | Meer dan 2,5 goals | 41% |
| Thuis en uit | ||
| 1.31 | Punten per thuiswedstrijd | 1.36 |
| 1.03 | Punten per uitwedstrijd | 1.15 |
| 34% | Thuis gewonnen (%) | 34% |
| 24% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 2 | Langste reeks zeges | 4 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Constantin Enache tegen V. Miriuță
De ploegen van Constantin Enache en V. Miriuță speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Constantin Enache, 2 keer gelijk en 0 zeges voor V. Miriuță. De ploeg van Constantin Enache scoorde 7 keer, die van V. Miriuță 4 keer.
Alle duels tussen FC Bacau en Politehnica Iasi · Alle duels tussen FC Astra Giurgiu en AFC Hermannstadt · Alle duels tussen FC Botosani en AFC Hermannstadt
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Botosani2017 - 2018
|
44 | 11-15-18 | 1.09 |
FC Astra Giurgiu2018
|
18 | 7-4-7 | 1.39 |
FC Bacau2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe2017
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Juventus Bucuresti2017
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
CFR 1907 Cluj2016
|
35 | 16-9-10 | 1.63 |
AFC Hermannstadt2018
|
23 | 5-7-11 | 0.96 |
Politehnica Iasi2024 - 2026
|
17 | 4-7-6 | 1.12 |
Dinamo Bucuresti2017
|
15 | 5-5-5 | 1.33 |
Concordia2017
|
8 | 1-2-5 | 0.63 |
In dezelfde competities
| Competitie | Constantin Enache | V. Miriuță | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Roemeense Liga 1 | 64 | 28% | 1.14 | 97 | 32% | 1.27 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 100% | 3.00 | 1 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Constantin Enache | V. Miriuță | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2024 | - | - | - |
|
16 | 25% | 1.19 | |
| 2018 |
|
32 | 31% | 1.25 |
|
23 | 22% | 0.96 |
| 2017 |
|
32 | 25% | 1.03 |
|
23 | 26% | 1.09 |
| 2016 | - | - | - |
|
35 | 46% | 1.63 | |
Constantin Enache vs V. Miriuță in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Constantin Enache 65 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 19 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.17 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde V. Miriuță 98 wedstrijden die we bijhouden: 31 zeges, 30 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Constantin Enache, alles over V. Miriuță, vergelijk andere trainers.




