Constantin Enache vs E. Iordănescu: de trainers naast elkaar

Filter:
65 - 90 Wedstrijden
29% - 42% Winstpercentage
1.17 - 1.60 Punten per wedstrijd
0.98 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2017. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 hebben we geen wedstrijden van Constantin Enache. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van E. Iordănescu.

Resultaten naast elkaar

Constantin Enache E. Iordănescu
Resultaten
65 Wedstrijden 90
19 Gewonnen 38
19 Gelijk 30
27 Verloren 22
29% Winstpercentage 42%
42% Verliespercentage 24%
1.17 Punten per wedstrijd 1.60
Goals
0.98 Goals voor per wedstrijd 1.41
1.29 Goals tegen per wedstrijd 1.00
-0.31 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
29% Clean sheets (%) 34%
37% Niet gescoord (%) 28%
45% Beide teams scoorden 51%
38% Meer dan 2,5 goals 43%
Thuis en uit
1.31 Punten per thuiswedstrijd 1.92
1.03 Punten per uitwedstrijd 1.22
34% Thuis gewonnen (%) 53%
24% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 5
9 Langste reeks zonder nederlaag 17

Constantin Enache tegen E. Iordănescu

0 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Constantin Enache en E. Iordănescu speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Constantin Enache, 2 keer gelijk en 2 zeges voor E. Iordănescu. De ploeg van Constantin Enache scoorde 4 keer, die van E. Iordănescu 7 keer.

Alle duels tussen FC Astra Giurgiu en GAZ Metan Medias · Alle duels tussen FC Botosani en CFR 1907 Cluj · Alle duels tussen FC Botosani en FC Astra Giurgiu

Per club

Constantin Enache
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Botosani2017 - 2018 44 11-15-18 1.09
FC Astra Giurgiu2018 18 7-4-7 1.39
FC Bacau2026 1 1-0-0 3.00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe2017 1 0-0-1 0.00
Juventus Bucuresti2017 1 0-0-1 0.00
E. Iordănescu
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Astra Giurgiu2017 30 13-9-8 1.60
Legia Warszawa2025 21 8-7-6 1.48
Roemenië2022 - 2024 18 8-8-2 1.78
GAZ Metan Medias2018 18 9-5-4 1.78
CFR 1907 Cluj2018 2 0-1-1 0.50
Stal Mielec2025 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Constantin Enache E. Iordănescu
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Roemeense Liga 1 64 28% 1.14 46 46% 1.67
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 4 50% 1.75

Seizoen per seizoen

Seizoen Constantin Enache E. Iordănescu
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Bacau 1 100% 3.00 - - -
2025 - - - Legia Warszawa Stal Mielec 22 36% 1.41
2024 - - - Roemenië 7 14% 1.00
2023 - - - Roemenië 10 60% 2.20
2022 - - - Roemenië 1 100% 3.00
2018 FC Astra Giurgiu FC Botosani 32 31% 1.25 GAZ Metan Medias CFR 1907 Cluj 20 45% 1.65
2017 FC Botosani Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 32 25% 1.03 FC Astra Giurgiu 30 43% 1.60

Constantin Enache vs E. Iordănescu in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Constantin Enache 65 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 19 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.17 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde E. Iordănescu 90 wedstrijden die we bijhouden: 38 zeges, 30 gelijke spelen en 22 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Constantin Enache, alles over E. Iordănescu, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook