Colin Vincent Caton vs Richard Owain Davies: de trainers naast elkaar

Filter:
Colin Vincent Caton Wales ยท 56 jaar Bala Town
vs
Richard Owain Davies Wales ยท 41 jaar Caernarfon Town
152 - 78 Wedstrijden
36% - 41% Winstpercentage
1.37 - 1.41 Punten per wedstrijd
1.32 - 1.79 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Colin Vincent Caton sinds het seizoen 2016, van Richard Owain Davies sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Colin Vincent Caton.

Resultaten naast elkaar

Colin Vincent Caton Richard Owain Davies
Resultaten
152 Wedstrijden 78
55 Gewonnen 32
43 Gelijk 14
54 Verloren 32
36% Winstpercentage 41%
36% Verliespercentage 41%
1.37 Punten per wedstrijd 1.41
Goals
1.32 Goals voor per wedstrijd 1.79
1.45 Goals tegen per wedstrijd 1.99
-0.13 Doelsaldo per wedstrijd -0.19
26% Clean sheets (%) 18%
31% Niet gescoord (%) 15%
53% Beide teams scoorden 71%
51% Meer dan 2,5 goals 76%
Thuis en uit
1.42 Punten per thuiswedstrijd 1.44
1.31 Punten per uitwedstrijd 1.37
38% Thuis gewonnen (%) 44%
34% Uit gewonnen (%) 37%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 4
14 Langste reeks zonder nederlaag 9

Colin Vincent Caton tegen Richard Owain Davies

0 Zeges
5 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Colin Vincent Caton en Richard Owain Davies speelden 8 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Colin Vincent Caton, 5 keer gelijk en 3 zeges voor Richard Owain Davies. De ploeg van Colin Vincent Caton scoorde 6 keer, die van Richard Owain Davies 15 keer.

Alle duels tussen Bala Town en Caernarfon Town

Per club

Colin Vincent Caton
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bala Town2016 - 2025 149 54-42-53 1.37
Penybont2024 1 1-0-0 3.00
Colwyn Bay2023 1 0-0-1 0.00
Llandudno2017 1 0-1-0 1.00
Richard Owain Davies
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Caernarfon Town2022 - 2025 77 32-14-31 1.43
Briton Ferry2025 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Colin Vincent Caton Richard Owain Davies
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Cymru Premier 143 37% 1.41 74 42% 1.45
UEFA Europa Conference League 2 0% 0.50 3 0% 0.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Colin Vincent Caton Richard Owain Davies
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Bala Town 8 38% 1.50 Caernarfon Town Briton Ferry 9 44% 1.44
2024 Bala Town Penybont 33 24% 1.15 Caernarfon Town 35 43% 1.49
2023 Bala Town Colwyn Bay 27 37% 1.44 Caernarfon Town 31 39% 1.35
2022 Bala Town 10 0% 0.40 Caernarfon Town 3 33% 1.00
2018 Bala Town 19 42% 1.42 - - -
2017 Bala Town Llandudno 28 50% 1.61 - - -
2016 Bala Town 27 44% 1.59 - - -

Colin Vincent Caton vs Richard Owain Davies in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Colin Vincent Caton 152 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 43 gelijke spelen en 54 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Richard Owain Davies 78 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 14 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Colin Vincent Caton, alles over Richard Owain Davies, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook