Colin Vincent Caton vs Craig Harrison: de trainers naast elkaar

Filter:
Colin Vincent Caton Wales ยท 56 jaar Bala Town
vs
Craig Harrison England ยท 48 jaar The New Saints
152 - 157 Wedstrijden
36% - 67% Winstpercentage
1.37 - 2.11 Punten per wedstrijd
1.32 - 2.58 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Colin Vincent Caton. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Craig Harrison.

Resultaten naast elkaar

Colin Vincent Caton Craig Harrison
Resultaten
152 Wedstrijden 157
55 Gewonnen 105
43 Gelijk 17
54 Verloren 35
36% Winstpercentage 67%
36% Verliespercentage 22%
1.37 Punten per wedstrijd 2.11
Goals
1.32 Goals voor per wedstrijd 2.58
1.45 Goals tegen per wedstrijd 1.04
-0.13 Doelsaldo per wedstrijd 1.54
26% Clean sheets (%) 39%
31% Niet gescoord (%) 15%
53% Beide teams scoorden 49%
51% Meer dan 2,5 goals 68%
Thuis en uit
1.42 Punten per thuiswedstrijd 2.30
1.31 Punten per uitwedstrijd 1.94
38% Thuis gewonnen (%) 74%
34% Uit gewonnen (%) 60%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 31
14 Langste reeks zonder nederlaag 32

Colin Vincent Caton tegen Craig Harrison

2 Zeges
0 Gelijk
12 Zeges

De ploegen van Colin Vincent Caton en Craig Harrison speelden 14 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Colin Vincent Caton, 0 keer gelijk en 12 zeges voor Craig Harrison. De ploeg van Colin Vincent Caton scoorde 14 keer, die van Craig Harrison 35 keer.

Alle duels tussen Bala Town en The New Saints

Per club

Colin Vincent Caton
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bala Town2016 - 2025 149 54-42-53 1.37
Penybont2024 1 1-0-0 3.00
Colwyn Bay2023 1 0-0-1 0.00
Llandudno2017 1 0-1-0 1.00
Craig Harrison
Clubs Wed. W-G-V Ptn
The New Saints2016 - 2025 126 96-8-22 2.35
Hartlepool2017 30 8-9-13 1.10
Penybont2024 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Colin Vincent Caton Craig Harrison
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Cymru Premier 143 37% 1.41 106 87% 2.64
UEFA Europa Conference League 2 0% 0.50 10 20% 0.70
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 2 50% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Colin Vincent Caton Craig Harrison
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Bala Town 8 38% 1.50 The New Saints 12 67% 2.17
2024 Bala Town Penybont 33 24% 1.15 The New Saints Penybont 40 68% 2.05
2023 Bala Town Colwyn Bay 27 37% 1.44 The New Saints 33 88% 2.67
2022 Bala Town 10 0% 0.40 The New Saints 10 70% 2.30
2018 Bala Town 19 42% 1.42 - - -
2017 Bala Town Llandudno 28 50% 1.61 Hartlepool 30 27% 1.10
2016 Bala Town 27 44% 1.59 The New Saints 32 81% 2.50

Colin Vincent Caton vs Craig Harrison in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Colin Vincent Caton 152 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 43 gelijke spelen en 54 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Craig Harrison 157 wedstrijden die we bijhouden: 105 zeges, 17 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.11 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Colin Vincent Caton, alles over Craig Harrison, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook