Christian Bucchi vs Fabio Pecchia: de trainers naast elkaar

Filter:
Christian Bucchi Italy · 49 jaar Arezzo
vs
Fabio Pecchia Italy · 53 jaar Cremonese
101 - 142 Wedstrijden
39% - 37% Winstpercentage
1.50 - 1.38 Punten per wedstrijd
1.37 - 1.32 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2024 hebben we geen wedstrijden van Christian Bucchi. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Fabio Pecchia.

Resultaten naast elkaar

Christian Bucchi Fabio Pecchia
Resultaten
101 Wedstrijden 142
39 Gewonnen 52
34 Gelijk 40
28 Verloren 50
39% Winstpercentage 37%
28% Verliespercentage 35%
1.50 Punten per wedstrijd 1.38
Goals
1.37 Goals voor per wedstrijd 1.32
1.22 Goals tegen per wedstrijd 1.34
0.15 Doelsaldo per wedstrijd -0.02
34% Clean sheets (%) 30%
26% Niet gescoord (%) 29%
52% Beide teams scoorden 50%
49% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.59 Punten per thuiswedstrijd 1.60
1.40 Punten per uitwedstrijd 1.19
41% Thuis gewonnen (%) 45%
37% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
7 Langste reeks zonder nederlaag 18

Christian Bucchi tegen Fabio Pecchia

0 Zeges
3 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Christian Bucchi en Fabio Pecchia speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Christian Bucchi, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Fabio Pecchia. De ploeg van Christian Bucchi scoorde 3 keer, die van Fabio Pecchia 5 keer.

Alle duels tussen Arezzo en Cremonese · Alle duels tussen Sassuolo en Verona · Alle duels tussen Perugia en Verona

Per club

Christian Bucchi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Perugia2016 45 15-21-9 1.47
Benevento2018 40 20-9-11 1.73
Sassuolo2017 13 3-2-8 0.85
Arezzo2025 - 2026 2 1-1-0 2.00
Ascoli2022 1 0-1-0 1.00
Fabio Pecchia
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Verona2016 - 2017 80 27-19-34 1.25
Parma2022 - 2024 61 25-20-16 1.56
Cremonese2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Christian Bucchi Fabio Pecchia
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 81 40% 1.57 73 48% 1.81
Serie A 13 23% 0.85 57 19% 0.77
Coppa Italia 6 50% 1.67 7 29% 1.14
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 5 80% 2.40

Seizoen per seizoen

Seizoen Christian Bucchi Fabio Pecchia
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Arezzo 1 0% 1.00 Cremonese 1 0% 1.00
2025 Arezzo 1 100% 3.00 - - -
2024 - - - Parma 25 24% 1.00
2023 - - - Parma 32 56% 2.06
2022 Ascoli 1 0% 1.00 Parma 4 25% 1.00
2018 Benevento 40 50% 1.73 - - -
2017 Sassuolo 13 23% 0.85 Verona 37 19% 0.70
2016 Perugia 45 33% 1.47 Verona 43 47% 1.72

Christian Bucchi vs Fabio Pecchia in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Christian Bucchi 101 wedstrijden die we bijhouden: 39 zeges, 34 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Fabio Pecchia 142 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 40 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Christian Bucchi, alles over Fabio Pecchia, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook