Çağdaş Atan vs Nuri Sahin: de trainers naast elkaar

Filter:
110 - 102 Wedstrijden
47% - 46% Winstpercentage
1.67 - 1.61 Punten per wedstrijd
1.58 - 1.76 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2022.

Resultaten naast elkaar

Çağdaş Atan Nuri Sahin
Resultaten
110 Wedstrijden 102
52 Gewonnen 47
28 Gelijk 23
30 Verloren 32
47% Winstpercentage 46%
27% Verliespercentage 31%
1.67 Punten per wedstrijd 1.61
Goals
1.58 Goals voor per wedstrijd 1.76
1.18 Goals tegen per wedstrijd 1.25
0.40 Doelsaldo per wedstrijd 0.52
35% Clean sheets (%) 30%
22% Niet gescoord (%) 20%
51% Beide teams scoorden 57%
46% Meer dan 2,5 goals 58%
Thuis en uit
2.04 Punten per thuiswedstrijd 1.87
1.33 Punten per uitwedstrijd 1.34
60% Thuis gewonnen (%) 52%
35% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
10 Langste reeks zonder nederlaag 9

Çağdaş Atan tegen Nuri Sahin

1 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Çağdaş Atan en Nuri Sahin speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Çağdaş Atan, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Nuri Sahin. De ploeg van Çağdaş Atan scoorde 3 keer, die van Nuri Sahin 4 keer.

Alle duels tussen Konyaspor en Istanbul Basaksehir · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Antalyaspor · Alle duels tussen Kayserispor en Antalyaspor

Per club

Çağdaş Atan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Istanbul Basaksehir2023 - 2024 79 37-18-24 1.63
Konyaspor2025 - 2026 22 10-7-5 1.68
Kayserispor2022 - 2023 9 5-3-1 2.00
Nuri Sahin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Istanbul Basaksehir2025 - 2026 54 23-15-16 1.56
Borussia Dortmund2024 25 13-2-10 1.64
Antalyaspor2022 - 2023 21 10-6-5 1.71
Fenerbahce2025 1 1-0-0 3.00
Cherno More Varna2025 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Çağdaş Atan Nuri Sahin
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 83 42% 1.53 54 43% 1.57
Beker van Turkije 16 75% 2.38 9 67% 2.00
UEFA Europa Conference League 10 50% 1.90 7 29% 1.14
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 0.00 10 50% 1.80

Seizoen per seizoen

Seizoen Çağdaş Atan Nuri Sahin
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Konyaspor 1 0% 0.00 Istanbul Basaksehir 14 29% 1.21
2025 Konyaspor 21 48% 1.76 Istanbul Basaksehir Fenerbahce 42 48% 1.67
2024 Istanbul Basaksehir 43 42% 1.53 Borussia Dortmund 25 52% 1.64
2023 Istanbul Basaksehir Kayserispor 40 50% 1.73 Antalyaspor 18 44% 1.67
2022 Kayserispor 5 80% 2.40 Antalyaspor 3 67% 2.00

Çağdaş Atan vs Nuri Sahin in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Çağdaş Atan 110 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 28 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.67 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Nuri Sahin 102 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 23 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.61 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Çağdaş Atan, alles over Nuri Sahin, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook