Çağdaş Atan vs Fatih Tekke: de trainers naast elkaar

Filter:
110 - 136 Wedstrijden
47% - 34% Winstpercentage
1.67 - 1.34 Punten per wedstrijd
1.58 - 1.35 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Çağdaş Atan sinds het seizoen 2022, van Fatih Tekke sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2016, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Fatih Tekke.

Resultaten naast elkaar

Çağdaş Atan Fatih Tekke
Resultaten
110 Wedstrijden 136
52 Gewonnen 46
28 Gelijk 44
30 Verloren 46
47% Winstpercentage 34%
27% Verliespercentage 34%
1.67 Punten per wedstrijd 1.34
Goals
1.58 Goals voor per wedstrijd 1.35
1.18 Goals tegen per wedstrijd 1.43
0.40 Doelsaldo per wedstrijd -0.08
35% Clean sheets (%) 22%
22% Niet gescoord (%) 26%
51% Beide teams scoorden 59%
46% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
2.04 Punten per thuiswedstrijd 1.41
1.33 Punten per uitwedstrijd 1.25
60% Thuis gewonnen (%) 36%
35% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
10 Langste reeks zonder nederlaag 12

Çağdaş Atan tegen Fatih Tekke

3 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Çağdaş Atan en Fatih Tekke speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Çağdaş Atan, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Fatih Tekke. De ploeg van Çağdaş Atan scoorde 10 keer, die van Fatih Tekke 8 keer.

Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Trabzonspor · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Alanyaspor · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en İstanbulspor

Per club

Çağdaş Atan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Istanbul Basaksehir2023 - 2024 79 37-18-24 1.63
Konyaspor2025 - 2026 22 10-7-5 1.68
Kayserispor2022 - 2023 9 5-3-1 2.00
Fatih Tekke
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Trabzonspor2024 - 2026 60 29-17-14 1.73
Alanyaspor2023 - 2024 38 10-16-12 1.21
İstanbulspor2022 - 2023 16 2-2-12 0.50
Boluspor2015 11 2-4-5 0.91
Manisaspor2017 9 3-3-3 1.33
Goztepe2015 1 0-1-0 1.00
1461 Trabzon2015 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Çağdaş Atan Fatih Tekke
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 83 42% 1.53 88 36% 1.45
Beker van Turkije 16 75% 2.38 16 56% 1.81
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 0.00 9 11% 0.56

Seizoen per seizoen

Seizoen Çağdaş Atan Fatih Tekke
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Konyaspor 1 0% 0.00 Trabzonspor 8 25% 0.88
2025 Konyaspor 21 48% 1.76 Trabzonspor 39 54% 1.92
2024 Istanbul Basaksehir 43 42% 1.53 Trabzonspor Alanyaspor 23 30% 1.26
2023 Istanbul Basaksehir Kayserispor 40 50% 1.73 Alanyaspor İstanbulspor 41 24% 1.07
2022 Kayserispor 5 80% 2.40 İstanbulspor 3 33% 1.00
2017 - - - Manisaspor 9 33% 1.33
2015 - - - Boluspor Goztepe 13 15% 0.92

Çağdaş Atan vs Fatih Tekke in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Çağdaş Atan 110 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 28 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.67 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Fatih Tekke 136 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 44 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Çağdaş Atan, alles over Fatih Tekke, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook