Brian Priske Pedersen vs Pavel Hapal: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Brian Priske Pedersen sinds het seizoen 2022, van Pavel Hapal sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Pavel Hapal.
Resultaten naast elkaar
| Brian Priske Pedersen | Pavel Hapal | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 136 | Wedstrijden | 117 |
| 86 | Gewonnen | 46 |
| 27 | Gelijk | 24 |
| 23 | Verloren | 47 |
| 63% | Winstpercentage | 39% |
| 17% | Verliespercentage | 40% |
| 2.10 | Punten per wedstrijd | 1.38 |
| Goals | ||
| 2.18 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.18 | Goals tegen per wedstrijd | 1.26 |
| 0.99 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.15 |
| 32% | Clean sheets (%) | 26% |
| 12% | Niet gescoord (%) | 27% |
| 61% | Beide teams scoorden | 51% |
| 65% | Meer dan 2,5 goals | 47% |
| Thuis en uit | ||
| 2.34 | Punten per thuiswedstrijd | 1.67 |
| 1.83 | Punten per uitwedstrijd | 1.12 |
| 73% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 52% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 12 | Langste reeks zeges | 4 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 6 |
Brian Priske Pedersen tegen Pavel Hapal
De ploegen van Brian Priske Pedersen en Pavel Hapal speelden 5 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Brian Priske Pedersen, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Pavel Hapal. De ploeg van Brian Priske Pedersen scoorde 13 keer, die van Pavel Hapal 4 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sparta Praha2022 - 2025
|
100 | 68-19-13 | 2.23 |
Feyenoord2023 - 2024
|
35 | 17-8-10 | 1.69 |
Aktobe2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Baník Ostrava2022 - 2025
|
112 | 43-23-46 | 1.36 |
Sparta Praha2018
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Slovakia U212017
|
2 | 1-1-0 | 2.00 |
Slovakia2018
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Brian Priske Pedersen | Pavel Hapal | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Czech Liga | 71 | 73% | 2.39 | 92 | 41% | 1.41 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 15 | 67% | 2.13 | 13 | 23% | 1.08 |
| UEFA Europa Conference League | 7 | 71% | 2.14 | 6 | 50% | 1.67 |
| UEFA Europa League | 10 | 40% | 1.30 | 3 | 0% | 0.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Brian Priske Pedersen | Pavel Hapal | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
21 | 76% | 2.38 |
|
20 | 15% | 0.70 |
| 2024 |
|
38 | 55% | 1.84 |
|
38 | 55% | 1.84 |
| 2023 |
|
47 | 64% | 2.13 |
|
33 | 33% | 1.21 |
| 2022 |
|
30 | 63% | 2.17 |
|
21 | 38% | 1.33 |
| 2018 | - | - | - |
|
3 | 67% | 2.00 | |
| 2017 | - | - | - |
|
2 | 50% | 2.00 | |
Brian Priske Pedersen vs Pavel Hapal in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Brian Priske Pedersen 136 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 27 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 2.10 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Pavel Hapal 117 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 24 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Brian Priske Pedersen, alles over Pavel Hapal, vergelijk andere trainers.





