Brian Priske Pedersen vs Martin Svědík: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Brian Priske Pedersen sinds het seizoen 2022, van Martin Svědík sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Brian Priske Pedersen | Martin Svědík | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 136 | Wedstrijden | 139 |
| 86 | Gewonnen | 59 |
| 27 | Gelijk | 35 |
| 23 | Verloren | 45 |
| 63% | Winstpercentage | 42% |
| 17% | Verliespercentage | 32% |
| 2.10 | Punten per wedstrijd | 1.53 |
| Goals | ||
| 2.18 | Goals voor per wedstrijd | 1.44 |
| 1.18 | Goals tegen per wedstrijd | 1.23 |
| 0.99 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.21 |
| 32% | Clean sheets (%) | 32% |
| 12% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 61% | Beide teams scoorden | 53% |
| 65% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 2.34 | Punten per thuiswedstrijd | 1.82 |
| 1.83 | Punten per uitwedstrijd | 1.22 |
| 73% | Thuis gewonnen (%) | 54% |
| 52% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 12 | Langste reeks zeges | 7 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Brian Priske Pedersen tegen Martin Svědík
De ploegen van Brian Priske Pedersen en Martin Svědík speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Brian Priske Pedersen, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Martin Svědík. De ploeg van Brian Priske Pedersen scoorde 13 keer, die van Martin Svědík 4 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sparta Praha2022 - 2025
|
100 | 68-19-13 | 2.23 |
Feyenoord2023 - 2024
|
35 | 17-8-10 | 1.69 |
Aktobe2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Slovácko2018 - 2024
|
137 | 57-35-45 | 1.50 |
Zbrojovka Brno2024 - 2025
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Brian Priske Pedersen | Martin Svědík | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Czech Liga | 71 | 73% | 2.39 | 128 | 42% | 1.52 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 15 | 67% | 2.13 | 11 | 45% | 1.55 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Brian Priske Pedersen | Martin Svědík | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
21 | 76% | 2.38 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2024 |
|
38 | 55% | 1.84 |
|
4 | 25% | 1.00 |
| 2023 |
|
47 | 64% | 2.13 |
|
37 | 35% | 1.27 |
| 2022 |
|
30 | 63% | 2.17 |
|
29 | 38% | 1.48 |
| 2021 | - | - | - |
|
30 | 53% | 1.77 | |
| 2020 | - | - | - |
|
25 | 56% | 1.84 | |
| 2019 | - | - | - |
|
2 | 0% | 1.00 | |
| 2018 | - | - | - |
|
11 | 27% | 1.27 | |
Brian Priske Pedersen vs Martin Svědík in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Brian Priske Pedersen 136 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 27 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 2.10 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Martin Svědík 139 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 35 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.53 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Brian Priske Pedersen, alles over Martin Svědík, vergelijk andere trainers.



