Brian Priske Pedersen vs J. Trpišovský: de trainers naast elkaar

Filter:
136 - 264 Wedstrijden
63% - 67% Winstpercentage
2.10 - 2.22 Punten per wedstrijd
2.18 - 2.18 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Brian Priske Pedersen sinds het seizoen 2022, van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský.

Resultaten naast elkaar

Brian Priske Pedersen J. Trpišovský
Resultaten
136 Wedstrijden 264
86 Gewonnen 178
27 Gelijk 52
23 Verloren 34
63% Winstpercentage 67%
17% Verliespercentage 13%
2.10 Punten per wedstrijd 2.22
Goals
2.18 Goals voor per wedstrijd 2.18
1.18 Goals tegen per wedstrijd 0.77
0.99 Doelsaldo per wedstrijd 1.41
32% Clean sheets (%) 48%
12% Niet gescoord (%) 14%
61% Beide teams scoorden 44%
65% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
2.34 Punten per thuiswedstrijd 2.56
1.83 Punten per uitwedstrijd 1.81
73% Thuis gewonnen (%) 81%
52% Uit gewonnen (%) 51%
Reeksen
12 Langste reeks zeges 13
18 Langste reeks zonder nederlaag 48

Brian Priske Pedersen tegen J. Trpišovský

0 Zeges
5 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Brian Priske Pedersen en J. Trpišovský speelden 6 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Brian Priske Pedersen, 5 keer gelijk en 1 zeges voor J. Trpišovský. De ploeg van Brian Priske Pedersen scoorde 5 keer, die van J. Trpišovský 9 keer.

Alle duels tussen Sparta Praha en Slavia Praha

Per club

Brian Priske Pedersen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sparta Praha2022 - 2025 100 68-19-13 2.23
Feyenoord2023 - 2024 35 17-8-10 1.69
Aktobe2025 1 1-0-0 3.00
J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 255 173-51-31 2.24
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78

In dezelfde competities

Competitie Brian Priske Pedersen J. Trpišovský
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 71 73% 2.39 211 73% 2.39
UEFA Europa League 10 40% 1.30 36 42% 1.39
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 15 67% 2.13 11 64% 2.27
UEFA Champions League 9 33% 1.33 6 33% 1.17

Seizoen per seizoen

Seizoen Brian Priske Pedersen J. Trpišovský
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Slavia Praha 1 0% 0.00
2025 Sparta Praha Aktobe 21 76% 2.38 Slavia Praha 16 63% 2.25
2024 Feyenoord Sparta Praha 38 55% 1.84 Slavia Praha 47 68% 2.17
2023 Sparta Praha Feyenoord 47 64% 2.13 Slavia Praha 42 69% 2.26
2022 Sparta Praha 30 63% 2.17 Slavia Praha 32 69% 2.25
2021 - - - Slavia Praha 31 68% 2.23
2020 - - - Slavia Praha 23 83% 2.65
2019 - - - Slavia Praha 26 65% 2.23
2018 - - - Slavia Praha 37 62% 2.08
2016 - - - Slovan Liberec 9 56% 1.78

Brian Priske Pedersen vs J. Trpišovský in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Brian Priske Pedersen 136 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 27 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 2.10 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 264 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 52 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 2.22 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Brian Priske Pedersen, alles over J. Trpišovský, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook