Brendan Rodgers vs Sergio Conceicao: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Brendan Rodgers sinds het seizoen 2025, van Sergio Conceicao sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Sergio Conceicao.
Resultaten naast elkaar
| Brendan Rodgers | Sergio Conceicao | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 35 | Wedstrijden | 235 |
| 22 | Gewonnen | 155 |
| 8 | Gelijk | 33 |
| 5 | Verloren | 47 |
| 63% | Winstpercentage | 66% |
| 14% | Verliespercentage | 20% |
| 2.11 | Punten per wedstrijd | 2.12 |
| Goals | ||
| 2.31 | Goals voor per wedstrijd | 2.03 |
| 1.14 | Goals tegen per wedstrijd | 0.98 |
| 1.17 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.05 |
| 26% | Clean sheets (%) | 38% |
| 14% | Niet gescoord (%) | 14% |
| 63% | Beide teams scoorden | 51% |
| 69% | Meer dan 2,5 goals | 59% |
| Thuis en uit | ||
| 2.05 | Punten per thuiswedstrijd | 2.35 |
| 2.20 | Punten per uitwedstrijd | 1.89 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 74% |
| 67% | Uit gewonnen (%) | 58% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 14 |
| 15 | Langste reeks zonder nederlaag | 19 |
Brendan Rodgers tegen Sergio Conceicao
De ploegen van Brendan Rodgers en Sergio Conceicao speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Brendan Rodgers, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Sergio Conceicao. De ploeg van Brendan Rodgers scoorde 7 keer, die van Sergio Conceicao 2 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Al-Qadisiyah FC2025 - 2026
|
33 | 22-8-3 | 2.24 |
Al Diriyah2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Al Taee2027
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Porto2017 - 2024
|
151 | 109-20-22 | 2.30 |
Al-Ittihad FC2025 - 2026
|
40 | 22-5-13 | 1.78 |
AC Milan2024
|
26 | 15-5-6 | 1.92 |
Nantes2016
|
18 | 9-3-6 | 1.67 |
In dezelfde competities
| Competitie | Brendan Rodgers | Sergio Conceicao | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Saudi Professional League | 30 | 70% | 2.30 | 27 | 52% | 1.70 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 0% | 0.50 | 9 | 56% | 1.89 |
| AFC Champions League | 2 | 50% | 2.00 | 8 | 63% | 1.88 |
| King's Cup | 1 | 0% | 0.00 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Brendan Rodgers | Sergio Conceicao | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2027 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2026 |
|
12 | 50% | 1.75 |
|
6 | 67% | 2.17 |
| 2025 |
|
22 | 73% | 2.41 |
|
34 | 53% | 1.71 |
| 2024 | - | - | - |
|
28 | 61% | 2.00 | |
| 2023 | - | - | - |
|
44 | 64% | 2.05 | |
| 2022 | - | - | - |
|
14 | 79% | 2.50 | |
| 2018 | - | - | - |
|
47 | 77% | 2.43 | |
| 2017 | - | - | - |
|
44 | 73% | 2.32 | |
| 2016 | - | - | - |
|
18 | 50% | 1.67 | |
Brendan Rodgers vs Sergio Conceicao in cijfers
Sinds het seizoen 2025 leidde Brendan Rodgers 35 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 8 gelijke spelen en 5 nederlagen, goed voor 2.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sergio Conceicao 235 wedstrijden die we bijhouden: 155 zeges, 33 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 2.12 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Brendan Rodgers, alles over Sergio Conceicao, vergelijk andere trainers.






