Brendan Rodgers vs Christophe Galtier: de trainers naast elkaar

Filter:
38 - 164 Wedstrijden
66% - 46% Winstpercentage
2.18 - 1.59 Punten per wedstrijd
2.32 - 1.47 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Brendan Rodgers sinds het seizoen 2025, van Christophe Galtier sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Christophe Galtier.

Resultaten naast elkaar

Brendan Rodgers Christophe Galtier
Resultaten
38 Wedstrijden 164
25 Gewonnen 75
8 Gelijk 36
5 Verloren 53
66% Winstpercentage 46%
13% Verliespercentage 32%
2.18 Punten per wedstrijd 1.59
Goals
2.32 Goals voor per wedstrijd 1.47
1.11 Goals tegen per wedstrijd 1.20
1.21 Doelsaldo per wedstrijd 0.27
29% Clean sheets (%) 28%
11% Niet gescoord (%) 26%
63% Beide teams scoorden 54%
68% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
2.10 Punten per thuiswedstrijd 1.75
2.29 Punten per uitwedstrijd 1.46
62% Thuis gewonnen (%) 51%
71% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 7
15 Langste reeks zonder nederlaag 11

Brendan Rodgers tegen Christophe Galtier

2 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Brendan Rodgers en Christophe Galtier speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Brendan Rodgers, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Christophe Galtier. De ploeg van Brendan Rodgers scoorde 3 keer, die van Christophe Galtier 0 keer.

Alle duels tussen Al-Qadisiyah FC en Al Suqoor

Per club

Brendan Rodgers
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Qadisiyah FC2025 - 2026 37 25-8-4 2.24
Al Taee2027 1 0-0-1 0.00
Christophe Galtier
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lille2017 - 2018 56 30-9-17 1.77
Al Suqoor2025 - 2027 49 21-10-18 1.49
Saint Etienne2015 - 2016 48 18-17-13 1.48
Paris Saint Germain2022 - 2023 8 5-0-3 1.88
Al-Duhail SC2023 - 2024 3 1-0-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie Brendan Rodgers Christophe Galtier
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Saudi Professional League 33 73% 2.36 42 40% 1.43
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 0% 0.50 9 67% 2.11
AFC Champions League 2 50% 2.00 2 50% 1.50
King's Cup 1 0% 0.00 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Brendan Rodgers Christophe Galtier
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 Al Taee 1 0% 0.00 Al Suqoor 1 100% 3.00
2026 Al-Qadisiyah FC 15 60% 2.00 Al Suqoor 18 56% 1.78
2025 Al-Qadisiyah FC 22 73% 2.41 Al Suqoor 30 33% 1.27
2024 - - - Al-Duhail SC 1 0% 0.00
2023 - - - Al-Duhail SC Paris Saint Germain 3 67% 2.00
2022 - - - Paris Saint Germain 7 57% 1.71
2018 - - - Lille 37 65% 2.11
2017 - - - Lille 19 32% 1.11
2016 - - - Saint Etienne 44 36% 1.45
2015 - - - Saint Etienne 4 50% 1.75

Brendan Rodgers vs Christophe Galtier in cijfers

Sinds het seizoen 2025 leidde Brendan Rodgers 38 wedstrijden die we bijhouden: 25 zeges, 8 gelijke spelen en 5 nederlagen, goed voor 2.18 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Christophe Galtier 164 wedstrijden die we bijhouden: 75 zeges, 36 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Brendan Rodgers, alles over Christophe Galtier, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook