Benat San Jose vs Luis Ramis: de trainers naast elkaar

Filter:
30 - 31 Wedstrijden
43% - 52% Winstpercentage
1.50 - 1.84 Punten per wedstrijd
1.47 - 1.39 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2025.

Resultaten naast elkaar

Benat San Jose Luis Ramis
Resultaten
30 Wedstrijden 31
13 Gewonnen 16
6 Gelijk 9
11 Verloren 6
43% Winstpercentage 52%
37% Verliespercentage 19%
1.50 Punten per wedstrijd 1.84
Goals
1.47 Goals voor per wedstrijd 1.39
1.43 Goals tegen per wedstrijd 1.03
0.03 Doelsaldo per wedstrijd 0.35
27% Clean sheets (%) 45%
17% Niet gescoord (%) 26%
63% Beide teams scoorden 45%
60% Meer dan 2,5 goals 39%
Thuis en uit
2.00 Punten per thuiswedstrijd 1.93
1.25 Punten per uitwedstrijd 1.75
60% Thuis gewonnen (%) 53%
35% Uit gewonnen (%) 50%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 6
8 Langste reeks zonder nederlaag 21

Benat San Jose tegen Luis Ramis

0 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Benat San Jose en Luis Ramis speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Benat San Jose, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Luis Ramis. De ploeg van Benat San Jose scoorde 1 keer, die van Luis Ramis 1 keer.

Alle duels tussen Rayo Vallecano en Osasuna · Alle duels tussen Eibar en Burgos

Per club

Benat San Jose
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Eibar2025 18 9-4-5 1.72
Rayo Vallecano2026 12 4-2-6 1.17
Luis Ramis
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Burgos2025 18 11-7-0 2.22
Osasuna2026 13 5-2-6 1.31

In dezelfde competities

Competitie Benat San Jose Luis Ramis
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 2 16 50% 1.75 16 56% 2.13
La Liga 7 29% 1.14 8 25% 1.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 25% 0.75 5 60% 1.80
Copa del Rey 3 67% 2.00 2 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Benat San Jose Luis Ramis
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Rayo Vallecano 12 33% 1.17 Osasuna 13 38% 1.31
2025 Eibar 18 50% 1.72 Burgos 18 61% 2.22

Benat San Jose vs Luis Ramis in cijfers

Sinds het seizoen 2025 leidde Benat San Jose 30 wedstrijden die we bijhouden: 13 zeges, 6 gelijke spelen en 11 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Luis Ramis 31 wedstrijden die we bijhouden: 16 zeges, 9 gelijke spelen en 6 nederlagen, goed voor 1.84 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Benat San Jose, alles over Luis Ramis, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook