Beñat San José Gil vs Luis Miguel Ramis Monfort: de trainers naast elkaar

Filter:
Beñat San José Gil Spain · 47 jaar Eibar
vs
140 - 124 Wedstrijden
42% - 40% Winstpercentage
1.54 - 1.47 Punten per wedstrijd
1.51 - 1.15 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Beñat San José Gil sinds het seizoen 2018, van Luis Miguel Ramis Monfort sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Beñat San José Gil. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Luis Miguel Ramis Monfort.

Resultaten naast elkaar

Beñat San José Gil Luis Miguel Ramis Monfort
Resultaten
140 Wedstrijden 124
59 Gewonnen 50
39 Gelijk 32
42 Verloren 42
42% Winstpercentage 40%
30% Verliespercentage 34%
1.54 Punten per wedstrijd 1.47
Goals
1.51 Goals voor per wedstrijd 1.15
1.18 Goals tegen per wedstrijd 1.10
0.33 Doelsaldo per wedstrijd 0.04
34% Clean sheets (%) 31%
27% Niet gescoord (%) 31%
51% Beide teams scoorden 46%
55% Meer dan 2,5 goals 40%
Thuis en uit
2.13 Punten per thuiswedstrijd 1.78
0.93 Punten per uitwedstrijd 1.15
64% Thuis gewonnen (%) 49%
19% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 4
17 Langste reeks zonder nederlaag 10

Beñat San José Gil tegen Luis Miguel Ramis Monfort

1 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Beñat San José Gil en Luis Miguel Ramis Monfort speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Beñat San José Gil, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Luis Miguel Ramis Monfort. De ploeg van Beñat San José Gil scoorde 1 keer, die van Luis Miguel Ramis Monfort 2 keer.

Alle duels tussen Eibar en Burgos

Per club

Beñat San José Gil
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bolívar2023 40 22-6-12 1.80
Atlas2023 - 2024 36 8-12-16 1.00
Eibar2024 - 2025 33 11-11-11 1.33
U. Catolica2018 30 17-10-3 2.03
Atletico Paranaense2023 1 1-0-0 3.00
Luis Miguel Ramis Monfort
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Burgos2024 - 2025 47 20-10-17 1.49
Albacete2018 32 13-12-7 1.59
Almeria2016 - 2017 24 9-4-11 1.29
Espanyol2023 16 6-6-4 1.50
Tenerife2022 - 2023 4 2-0-2 1.50
Osasuna2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Beñat San José Gil Luis Miguel Ramis Monfort
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 2 29 34% 1.38 110 40% 1.48
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 17% 0.83 5 60% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Beñat San José Gil Luis Miguel Ramis Monfort
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Osasuna 1 0% 0.00
2025 Eibar 19 26% 1.05 Burgos 17 53% 1.76
2024 Atlas Eibar 34 32% 1.35 Burgos 30 37% 1.33
2023 Bolívar Atlas 57 46% 1.56 Espanyol Tenerife 18 39% 1.50
2022 - - - Tenerife 2 50% 1.50
2018 U. Catolica 30 57% 2.03 Albacete 32 41% 1.59
2017 - - - Almeria 12 17% 0.75
2016 - - - Almeria 12 58% 1.83

Beñat San José Gil vs Luis Miguel Ramis Monfort in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Beñat San José Gil 140 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 39 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luis Miguel Ramis Monfort 124 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 32 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Beñat San José Gil, alles over Luis Miguel Ramis Monfort, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook