B. Uygun vs Okan Buruk: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van B. Uygun sinds het seizoen 2016, van Okan Buruk sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van B. Uygun. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Okan Buruk.
Resultaten naast elkaar
| B. Uygun | Okan Buruk | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 63 | Wedstrijden | 290 |
| 21 | Gewonnen | 165 |
| 13 | Gelijk | 58 |
| 29 | Verloren | 67 |
| 33% | Winstpercentage | 57% |
| 46% | Verliespercentage | 23% |
| 1.21 | Punten per wedstrijd | 1.91 |
| Goals | ||
| 1.25 | Goals voor per wedstrijd | 1.98 |
| 1.70 | Goals tegen per wedstrijd | 1.27 |
| -0.44 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.71 |
| 22% | Clean sheets (%) | 30% |
| 32% | Niet gescoord (%) | 14% |
| 56% | Beide teams scoorden | 59% |
| 57% | Meer dan 2,5 goals | 63% |
| Thuis en uit | ||
| 1.34 | Punten per thuiswedstrijd | 1.98 |
| 1.06 | Punten per uitwedstrijd | 1.82 |
| 38% | Thuis gewonnen (%) | 59% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 54% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 13 |
| 4 | Langste reeks zonder nederlaag | 26 |
B. Uygun tegen Okan Buruk
De ploegen van B. Uygun en Okan Buruk speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor B. Uygun, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Okan Buruk. De ploeg van B. Uygun scoorde 4 keer, die van Okan Buruk 10 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sivasspor2023 - 2024
|
35 | 14-8-13 | 1.43 |
Gaziantepspor2016
|
17 | 4-2-11 | 0.82 |
Al-Gharafa2018
|
7 | 3-2-2 | 1.57 |
Osmanlispor2017
|
4 | 0-1-3 | 0.25 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Galatasaray2022 - 2026
|
181 | 123-27-31 | 2.19 |
Akhisar Belediye2016 - 2017
|
39 | 13-10-16 | 1.26 |
Rizespor2018
|
31 | 11-12-8 | 1.45 |
Goztepe2016
|
30 | 14-7-9 | 1.63 |
Gaziantepspor2014
|
8 | 4-2-2 | 1.75 |
Ajax2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | B. Uygun | Okan Buruk | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 54 | 33% | 1.20 | 164 | 64% | 2.12 |
| Beker van Turkije | 2 | 0% | 0.00 | 41 | 61% | 1.98 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | B. Uygun | Okan Buruk | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
14 | 43% | 1.50 | |
| 2025 | - | - | - |
|
47 | 68% | 2.19 | |
| 2024 |
|
13 | 38% | 1.31 |
|
52 | 67% | 2.19 |
| 2023 |
|
22 | 41% | 1.50 |
|
59 | 75% | 2.36 |
| 2022 | - | - | - |
|
10 | 60% | 1.90 | |
| 2018 |
|
7 | 43% | 1.57 |
|
31 | 35% | 1.45 |
| 2017 |
|
4 | 0% | 0.25 |
|
38 | 34% | 1.29 |
| 2016 |
|
17 | 24% | 0.82 |
|
31 | 45% | 1.58 |
| 2014 | - | - | - |
|
8 | 50% | 1.75 | |
B. Uygun vs Okan Buruk in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde B. Uygun 63 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 13 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Okan Buruk 290 wedstrijden die we bijhouden: 165 zeges, 58 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.91 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over B. Uygun, alles over Okan Buruk, vergelijk andere trainers.








