B. Uygun vs Ertuğrul Sağlam: de trainers naast elkaar

Filter:
63 - 82 Wedstrijden
33% - 43% Winstpercentage
1.21 - 1.49 Punten per wedstrijd
1.25 - 1.37 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van B. Uygun sinds het seizoen 2016, van Ertuğrul Sağlam sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van B. Uygun. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Ertuğrul Sağlam.

Resultaten naast elkaar

B. Uygun Ertuğrul Sağlam
Resultaten
63 Wedstrijden 82
21 Gewonnen 35
13 Gelijk 17
29 Verloren 30
33% Winstpercentage 43%
46% Verliespercentage 37%
1.21 Punten per wedstrijd 1.49
Goals
1.25 Goals voor per wedstrijd 1.37
1.70 Goals tegen per wedstrijd 1.35
-0.44 Doelsaldo per wedstrijd 0.01
22% Clean sheets (%) 30%
32% Niet gescoord (%) 32%
56% Beide teams scoorden 45%
57% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.34 Punten per thuiswedstrijd 1.62
1.06 Punten per uitwedstrijd 1.35
38% Thuis gewonnen (%) 45%
29% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
4 Langste reeks zonder nederlaag 11

B. Uygun tegen Ertuğrul Sağlam

2 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van B. Uygun en Ertuğrul Sağlam speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor B. Uygun, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Ertuğrul Sağlam. De ploeg van B. Uygun scoorde 7 keer, die van Ertuğrul Sağlam 4 keer.

Alle duels tussen Al-Gharafa en Tractor Sazi · Alle duels tussen Osmanlispor en Yeni Malatyaspor

Per club

B. Uygun
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sivasspor2023 - 2024 35 14-8-13 1.43
Gaziantepspor2016 17 4-2-11 0.82
Al-Gharafa2018 7 3-2-2 1.57
Osmanlispor2017 4 0-1-3 0.25
Ertuğrul Sağlam
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Kocaelispor2023 - 2024 39 22-6-11 1.85
Tractor Sazi2017 - 2021 16 3-7-6 1.00
Kayserispor2018 15 4-3-8 1.00
Yeni Malatyaspor2017 4 1-1-2 1.00
Eskişehirspor2014 4 3-0-1 2.25
Bursaspor2015 3 2-0-1 2.00
Tarsus İdman Yurdu2014 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie B. Uygun Ertuğrul Sağlam
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 54 33% 1.20 18 22% 0.89
AFC Champions League 7 43% 1.57 6 0% 0.33
Beker van Turkije 2 0% 0.00 9 78% 2.33

Seizoen per seizoen

Seizoen B. Uygun Ertuğrul Sağlam
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 Sivasspor 13 38% 1.31 Kocaelispor 15 60% 1.93
2023 Sivasspor 22 41% 1.50 Kocaelispor 24 54% 1.79
2021 - - - Tractor Sazi 8 25% 1.25
2018 Al-Gharafa 7 43% 1.57 Kayserispor Tractor Sazi 21 19% 0.81
2017 Osmanlispor 4 0% 0.25 Yeni Malatyaspor Tractor Sazi 6 33% 1.33
2016 Gaziantepspor 17 24% 0.82 - - -
2015 - - - Bursaspor 3 67% 2.00
2014 - - - Eskişehirspor Tarsus İdman Yurdu 5 60% 1.80

B. Uygun vs Ertuğrul Sağlam in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde B. Uygun 63 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 13 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Ertuğrul Sağlam 82 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 17 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over B. Uygun, alles over Ertuğrul Sağlam, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook