Brendan Rodgers vs Stuart Kettlewell: de trainers naast elkaar

Filter:
Brendan Rodgers Northern Ireland ยท 53 jaar Celtic
vs
Stuart Kettlewell Scotland ยท 42 jaar Kilmarnock
280 - 149 Wedstrijden
66% - 40% Winstpercentage
2.15 - 1.48 Punten per wedstrijd
2.23 - 1.50 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Brendan Rodgers sinds het seizoen 2016, van Stuart Kettlewell sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Brendan Rodgers.

Resultaten naast elkaar

Brendan Rodgers Stuart Kettlewell
Resultaten
280 Wedstrijden 149
186 Gewonnen 60
45 Gelijk 40
49 Verloren 49
66% Winstpercentage 40%
18% Verliespercentage 33%
2.15 Punten per wedstrijd 1.48
Goals
2.23 Goals voor per wedstrijd 1.50
0.89 Goals tegen per wedstrijd 1.32
1.34 Doelsaldo per wedstrijd 0.19
48% Clean sheets (%) 26%
17% Niet gescoord (%) 24%
41% Beide teams scoorden 56%
60% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
2.39 Punten per thuiswedstrijd 1.78
1.93 Punten per uitwedstrijd 1.18
75% Thuis gewonnen (%) 51%
59% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
17 Langste reeks zeges 7
35 Langste reeks zonder nederlaag 11

Brendan Rodgers tegen Stuart Kettlewell

7 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Brendan Rodgers en Stuart Kettlewell speelden 8 keer tegen elkaar: 7 zeges voor Brendan Rodgers, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Stuart Kettlewell. De ploeg van Brendan Rodgers scoorde 22 keer, die van Stuart Kettlewell 4 keer.

Alle duels tussen Celtic en Kilmarnock ยท Alle duels tussen Celtic en Motherwell ยท Alle duels tussen Celtic en Ross County

Per club

Brendan Rodgers
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Celtic2016 - 2025 266 180-43-43 2.19
Leicester2018 - 2022 13 6-2-5 1.54
Milton Keynes Dons2022 1 0-0-1 0.00
Stuart Kettlewell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Motherwell2022 - 2024 72 25-20-27 1.32
Ross County2017 - 2020 54 28-12-14 1.78
Kilmarnock2025 22 7-8-7 1.32
Brechin2019 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Brendan Rodgers Stuart Kettlewell
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premiership 182 75% 2.41 85 27% 1.13
Schotse League Cup 16 81% 2.50 28 57% 1.93
Schotse Beker (FA Cup) 9 78% 2.56 4 25% 0.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 100% 3.00 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Brendan Rodgers Stuart Kettlewell
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Celtic 23 65% 2.09 Kilmarnock 22 32% 1.32
2024 Celtic 55 71% 2.31 Motherwell 26 35% 1.23
2023 Celtic 48 71% 2.27 Motherwell 41 29% 1.22
2022 Leicester Milton Keynes Dons 5 40% 1.20 Motherwell 5 80% 2.60
2020 - - - Ross County 6 67% 2.17
2019 - - - Ross County Brechin 5 40% 1.20
2018 Celtic Leicester 50 60% 1.96 Ross County 36 61% 2.03
2017 Celtic 54 59% 1.98 Ross County 8 0% 0.50
2016 Celtic 45 76% 2.40 - - -

Brendan Rodgers vs Stuart Kettlewell in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Brendan Rodgers 280 wedstrijden die we bijhouden: 186 zeges, 45 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 2.15 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Stuart Kettlewell 149 wedstrijden die we bijhouden: 60 zeges, 40 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Brendan Rodgers, alles over Stuart Kettlewell, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook