Bruno Labbadia vs Julian Nagelsmann: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Bruno Labbadia. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Julian Nagelsmann.
Resultaten naast elkaar
| Bruno Labbadia | Julian Nagelsmann | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 51 | Wedstrijden | 154 |
| 23 | Gewonnen | 69 |
| 10 | Gelijk | 47 |
| 18 | Verloren | 38 |
| 45% | Winstpercentage | 45% |
| 35% | Verliespercentage | 25% |
| 1.55 | Punten per wedstrijd | 1.65 |
| Goals | ||
| 1.49 | Goals voor per wedstrijd | 1.97 |
| 1.29 | Goals tegen per wedstrijd | 1.31 |
| 0.20 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.66 |
| 33% | Clean sheets (%) | 26% |
| 27% | Niet gescoord (%) | 10% |
| 45% | Beide teams scoorden | 68% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 60% |
| Thuis en uit | ||
| 1.43 | Punten per thuiswedstrijd | 2.01 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.29 |
| 39% | Thuis gewonnen (%) | 59% |
| 50% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 12 |
| 6 | Langste reeks zonder nederlaag | 14 |
Bruno Labbadia tegen Julian Nagelsmann
De ploegen van Bruno Labbadia en Julian Nagelsmann speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Bruno Labbadia, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Julian Nagelsmann. De ploeg van Bruno Labbadia scoorde 6 keer, die van Julian Nagelsmann 6 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
VfL Wolfsburg2017 - 2018
|
42 | 19-9-14 | 1.57 |
Hamburger SV2016
|
6 | 1-1-4 | 0.67 |
VfB Stuttgart2022 - 2023
|
3 | 3-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
1899 Hoffenheim2016 - 2018
|
114 | 45-38-31 | 1.52 |
Duitsland2023 - 2026
|
36 | 20-9-7 | 1.92 |
Bayern Munich2022
|
3 | 3-0-0 | 3.00 |
Ecuador2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Bruno Labbadia | Julian Nagelsmann | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 45 | 38% | 1.36 | 96 | 43% | 1.64 |
| DFB Pokal | 5 | 100% | 3.00 | 7 | 57% | 1.71 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Bruno Labbadia | Julian Nagelsmann | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
12 | 67% | 2.25 | |
| 2024 | - | - | - |
|
22 | 59% | 2.00 | |
| 2023 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
3 | 0% | 0.33 |
| 2022 |
|
2 | 100% | 3.00 |
|
3 | 100% | 3.00 |
| 2018 |
|
32 | 53% | 1.78 |
|
40 | 35% | 1.40 |
| 2017 |
|
10 | 20% | 0.90 |
|
42 | 38% | 1.43 |
| 2016 |
|
6 | 17% | 0.67 |
|
32 | 47% | 1.78 |
Bruno Labbadia vs Julian Nagelsmann in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Bruno Labbadia 51 wedstrijden die we bijhouden: 23 zeges, 10 gelijke spelen en 18 nederlagen, goed voor 1.55 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Julian Nagelsmann 154 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 47 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.65 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Bruno Labbadia, alles over Julian Nagelsmann, vergelijk andere trainers.




