Bruno Labbadia vs Dieter-Klaus Hecking: de trainers naast elkaar

Filter:
Bruno Labbadia Germany · 60 jaar VfB Stuttgart
vs
Dieter-Klaus Hecking Germany · 62 jaar VfL BOCHUM
51 - 132 Wedstrijden
45% - 39% Winstpercentage
1.55 - 1.44 Punten per wedstrijd
1.49 - 1.48 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Bruno Labbadia. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Dieter-Klaus Hecking.

Resultaten naast elkaar

Bruno Labbadia Dieter-Klaus Hecking
Resultaten
51 Wedstrijden 132
23 Gewonnen 52
10 Gelijk 34
18 Verloren 46
45% Winstpercentage 39%
35% Verliespercentage 35%
1.55 Punten per wedstrijd 1.44
Goals
1.49 Goals voor per wedstrijd 1.48
1.29 Goals tegen per wedstrijd 1.36
0.20 Doelsaldo per wedstrijd 0.12
33% Clean sheets (%) 30%
27% Niet gescoord (%) 27%
45% Beide teams scoorden 49%
55% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.43 Punten per thuiswedstrijd 1.43
1.64 Punten per uitwedstrijd 1.45
39% Thuis gewonnen (%) 40%
50% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 7

Bruno Labbadia tegen Dieter-Klaus Hecking

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Bruno Labbadia en Dieter-Klaus Hecking speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Bruno Labbadia, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Dieter-Klaus Hecking. De ploeg van Bruno Labbadia scoorde 6 keer, die van Dieter-Klaus Hecking 5 keer.

Alle duels tussen VfB Stuttgart en FC Nurnberg · Alle duels tussen VfL Wolfsburg en Borussia Monchengladbach

Per club

Bruno Labbadia
Clubs Wed. W-G-V Ptn
VfL Wolfsburg2017 - 2018 42 19-9-14 1.57
Hamburger SV2016 6 1-1-4 0.67
VfB Stuttgart2022 - 2023 3 3-0-0 3.00
Dieter-Klaus Hecking
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Borussia Monchengladbach2016 - 2018 87 39-21-27 1.59
VfL BOCHUM2024 - 2025 34 10-8-16 1.12
VfL Wolfsburg2016 6 1-3-2 1.00
FC Nurnberg2022 - 2023 4 2-1-1 1.75
SV Darmstadt 982016 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Bruno Labbadia Dieter-Klaus Hecking
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1. Bundesliga 45 38% 1.36 108 36% 1.35
DFB Pokal 5 100% 3.00 9 56% 1.78
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 3 67% 2.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Bruno Labbadia Dieter-Klaus Hecking
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - VfL BOCHUM 10 50% 1.60
2024 - - - VfL BOCHUM 24 21% 0.92
2023 VfB Stuttgart 1 100% 3.00 FC Nurnberg 3 67% 2.33
2022 VfB Stuttgart 2 100% 3.00 FC Nurnberg 1 0% 0.00
2018 VfL Wolfsburg 32 53% 1.78 Borussia Monchengladbach 33 48% 1.64
2017 VfL Wolfsburg 10 20% 0.90 Borussia Monchengladbach 32 41% 1.47
2016 Hamburger SV 6 17% 0.67 Borussia Monchengladbach VfL Wolfsburg 29 38% 1.52

Bruno Labbadia vs Dieter-Klaus Hecking in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Bruno Labbadia 51 wedstrijden die we bijhouden: 23 zeges, 10 gelijke spelen en 18 nederlagen, goed voor 1.55 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Dieter-Klaus Hecking 132 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 34 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Bruno Labbadia, alles over Dieter-Klaus Hecking, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook