Bruno Labbadia vs Christian Streich: de trainers naast elkaar

Filter:
Bruno Labbadia Germany ยท 60 jaar VfB Stuttgart
vs
Christian Streich Germany ยท 61 jaar SC Freiburg
51 - 144 Wedstrijden
45% - 38% Winstpercentage
1.55 - 1.35 Punten per wedstrijd
1.49 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Bruno Labbadia. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Christian Streich.

Resultaten naast elkaar

Bruno Labbadia Christian Streich
Resultaten
51 Wedstrijden 144
23 Gewonnen 54
10 Gelijk 32
18 Verloren 58
45% Winstpercentage 38%
35% Verliespercentage 40%
1.55 Punten per wedstrijd 1.35
Goals
1.49 Goals voor per wedstrijd 1.41
1.29 Goals tegen per wedstrijd 1.67
0.20 Doelsaldo per wedstrijd -0.26
33% Clean sheets (%) 25%
27% Niet gescoord (%) 24%
45% Beide teams scoorden 58%
55% Meer dan 2,5 goals 60%
Thuis en uit
1.43 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.64 Punten per uitwedstrijd 1.01
39% Thuis gewonnen (%) 48%
50% Uit gewonnen (%) 27%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 8

Bruno Labbadia tegen Christian Streich

1 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Bruno Labbadia en Christian Streich speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Bruno Labbadia, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Christian Streich. De ploeg van Bruno Labbadia scoorde 6 keer, die van Christian Streich 7 keer.

Alle duels tussen VfL Wolfsburg en SC Freiburg ยท Alle duels tussen Hamburger SV en SC Freiburg

Per club

Bruno Labbadia
Clubs Wed. W-G-V Ptn
VfL Wolfsburg2017 - 2018 42 19-9-14 1.57
Hamburger SV2016 6 1-1-4 0.67
VfB Stuttgart2022 - 2023 3 3-0-0 3.00
Christian Streich
Clubs Wed. W-G-V Ptn
SC Freiburg2016 - 2024 144 54-32-58 1.35

In dezelfde competities

Competitie Bruno Labbadia Christian Streich
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1. Bundesliga 45 38% 1.36 117 32% 1.21
DFB Pokal 5 100% 3.00 10 60% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 4 75% 2.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Bruno Labbadia Christian Streich
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 - - - SC Freiburg 1 0% 1.00
2023 VfB Stuttgart 1 100% 3.00 SC Freiburg 40 48% 1.58
2022 VfB Stuttgart 2 100% 3.00 SC Freiburg 5 40% 1.20
2018 VfL Wolfsburg 32 53% 1.78 SC Freiburg 30 23% 1.03
2017 VfL Wolfsburg 10 20% 0.90 SC Freiburg 35 31% 1.20
2016 Hamburger SV 6 17% 0.67 SC Freiburg 33 45% 1.55

Bruno Labbadia vs Christian Streich in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Bruno Labbadia 51 wedstrijden die we bijhouden: 23 zeges, 10 gelijke spelen en 18 nederlagen, goed voor 1.55 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Christian Streich 144 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 32 gelijke spelen en 58 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Bruno Labbadia, alles over Christian Streich, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook