Bülent Korkmaz vs Mesut Bakkal: de trainers naast elkaar

Filter:
Bülent Korkmaz Türkiye · 57 jaar Erokspor
vs
Mesut Bakkal Türkiye · 62 jaar Şanlıurfaspor
49 - 109 Wedstrijden
35% - 47% Winstpercentage
1.31 - 1.65 Punten per wedstrijd
1.41 - 1.50 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Bülent Korkmaz. Uit de seizoenen 2015, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Mesut Bakkal.

Resultaten naast elkaar

Bülent Korkmaz Mesut Bakkal
Resultaten
49 Wedstrijden 109
17 Gewonnen 51
13 Gelijk 27
19 Verloren 31
35% Winstpercentage 47%
39% Verliespercentage 28%
1.31 Punten per wedstrijd 1.65
Goals
1.41 Goals voor per wedstrijd 1.50
1.76 Goals tegen per wedstrijd 1.17
-0.35 Doelsaldo per wedstrijd 0.34
20% Clean sheets (%) 29%
27% Niet gescoord (%) 27%
57% Beide teams scoorden 54%
59% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
1.40 Punten per thuiswedstrijd 1.76
1.21 Punten per uitwedstrijd 1.54
36% Thuis gewonnen (%) 51%
33% Uit gewonnen (%) 43%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 10
4 Langste reeks zonder nederlaag 18

Bülent Korkmaz tegen Mesut Bakkal

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Bülent Korkmaz en Mesut Bakkal speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Bülent Korkmaz, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Mesut Bakkal. De ploeg van Bülent Korkmaz scoorde 1 keer, die van Mesut Bakkal 1 keer.

Alle duels tussen Antalyaspor en Bursaspor · Alle duels tussen Antalyaspor en Alanyaspor

Per club

Bülent Korkmaz
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Antalyaspor2018 35 13-7-15 1.31
Erokspor2024 6 1-4-1 1.17
Rizespor2022 4 3-0-1 2.25
Mersin İdmanyurdu2015 3 0-2-1 0.67
Kayseri Erciyesspor2014 1 0-0-1 0.00
Mesut Bakkal
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sivasspor2016 24 14-6-4 2.00
Alanyaspor2017 - 2018 22 9-4-9 1.41
Amed2023 17 13-3-1 2.47
Sakaryaspor2024 11 3-4-4 1.18
Genclerbirligi2014 - 2017 11 2-2-7 0.73
Bursaspor2018 7 2-3-2 1.29
Kayserispor2016 6 3-2-1 1.83
Şanlıurfaspor2025 5 4-1-0 2.60
Ankaragucu2024 4 0-1-3 0.25
Denizlispor2022 1 1-0-0 3.00
Konyaspor2014 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Bülent Korkmaz Mesut Bakkal
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 32 38% 1.31 43 35% 1.28
TFF 1. Lig 6 17% 1.17 33 39% 1.52
Beker van Turkije 11 36% 1.36 12 58% 1.92

Seizoen per seizoen

Seizoen Bülent Korkmaz Mesut Bakkal
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Şanlıurfaspor 5 80% 2.60
2024 Erokspor 6 17% 1.17 Sakaryaspor Ankaragucu 15 20% 0.93
2023 - - - Amed 17 76% 2.47
2022 Rizespor 4 75% 2.25 Denizlispor 1 100% 3.00
2018 Antalyaspor 35 37% 1.31 Alanyaspor Bursaspor 19 37% 1.26
2017 - - - Alanyaspor Genclerbirligi 19 32% 1.21
2016 - - - Sivasspor Kayserispor 30 57% 1.97
2015 Mersin İdmanyurdu 3 0% 0.67 - - -
2014 Kayseri Erciyesspor 1 0% 0.00 Genclerbirligi Konyaspor 3 0% 0.67

Bülent Korkmaz vs Mesut Bakkal in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Bülent Korkmaz 49 wedstrijden die we bijhouden: 17 zeges, 13 gelijke spelen en 19 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Mesut Bakkal 109 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 27 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.65 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Bülent Korkmaz, alles over Mesut Bakkal, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook