Bo Bjørnholt Henriksen vs K. Hjulmand: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Bo Bjørnholt Henriksen. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van K. Hjulmand.
Resultaten naast elkaar
| Bo Bjørnholt Henriksen | K. Hjulmand | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 163 | Wedstrijden | 157 |
| 49 | Gewonnen | 74 |
| 53 | Gelijk | 36 |
| 61 | Verloren | 47 |
| 30% | Winstpercentage | 47% |
| 37% | Verliespercentage | 30% |
| 1.23 | Punten per wedstrijd | 1.64 |
| Goals | ||
| 1.30 | Goals voor per wedstrijd | 1.80 |
| 1.53 | Goals tegen per wedstrijd | 1.36 |
| -0.23 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.45 |
| 24% | Clean sheets (%) | 27% |
| 28% | Niet gescoord (%) | 17% |
| 56% | Beide teams scoorden | 61% |
| 52% | Meer dan 2,5 goals | 61% |
| Thuis en uit | ||
| 1.42 | Punten per thuiswedstrijd | 1.96 |
| 1.01 | Punten per uitwedstrijd | 1.34 |
| 34% | Thuis gewonnen (%) | 58% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 36% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 6 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Bo Bjørnholt Henriksen tegen K. Hjulmand
De ploegen van Bo Bjørnholt Henriksen en K. Hjulmand speelden 8 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Bo Bjørnholt Henriksen, 4 keer gelijk en 4 zeges voor K. Hjulmand. De ploeg van Bo Bjørnholt Henriksen scoorde 12 keer, die van K. Hjulmand 21 keer.
Alle duels tussen FSV Mainz 05 en Bayer Leverkusen · Alle duels tussen AC Horsens en FC Nordsjaelland
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
AC Horsens2016 - 2018
|
88 | 20-30-38 | 1.02 |
FSV Mainz 052023 - 2025
|
54 | 21-15-18 | 1.44 |
FC Zurich2023
|
21 | 8-8-5 | 1.52 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Nordsjaelland2016 - 2018
|
87 | 34-23-30 | 1.44 |
Bayer Leverkusen2025 - 2026
|
50 | 29-8-13 | 1.90 |
Denemarken2022 - 2025
|
20 | 11-5-4 | 1.90 |
In dezelfde competities
| Competitie | Bo Bjørnholt Henriksen | K. Hjulmand | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Superligaen | 88 | 23% | 1.02 | 82 | 37% | 1.38 |
| 1. Bundesliga | 47 | 34% | 1.34 | 27 | 52% | 1.74 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 100% | 3.00 | 13 | 77% | 2.31 |
| DFB Pokal | 2 | 50% | 1.50 | 2 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Bo Bjørnholt Henriksen | K. Hjulmand | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
7 | 86% | 2.57 | |
| 2025 |
|
13 | 23% | 0.85 |
|
44 | 55% | 1.82 |
| 2024 |
|
31 | 39% | 1.48 |
|
8 | 38% | 1.63 |
| 2023 |
|
31 | 45% | 1.71 |
|
10 | 70% | 2.20 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2018 |
|
24 | 13% | 0.63 |
|
32 | 41% | 1.53 |
| 2017 |
|
32 | 25% | 1.22 |
|
23 | 43% | 1.48 |
| 2016 |
|
32 | 28% | 1.13 |
|
32 | 34% | 1.31 |
Bo Bjørnholt Henriksen vs K. Hjulmand in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Bo Bjørnholt Henriksen 163 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 53 gelijke spelen en 61 nederlagen, goed voor 1.23 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde K. Hjulmand 157 wedstrijden die we bijhouden: 74 zeges, 36 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.64 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Bo Bjørnholt Henriksen, alles over K. Hjulmand, vergelijk andere trainers.



