Brian Barry-Murphy vs Ryan Thomas Lowe: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Brian Barry-Murphy sinds het seizoen 2018, van Ryan Thomas Lowe sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Brian Barry-Murphy. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Ryan Thomas Lowe.
Resultaten naast elkaar
| Brian Barry-Murphy | Ryan Thomas Lowe | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 46 | Wedstrijden | 154 |
| 24 | Gewonnen | 58 |
| 12 | Gelijk | 41 |
| 10 | Verloren | 55 |
| 52% | Winstpercentage | 38% |
| 22% | Verliespercentage | 36% |
| 1.83 | Punten per wedstrijd | 1.40 |
| Goals | ||
| 1.80 | Goals voor per wedstrijd | 1.27 |
| 1.17 | Goals tegen per wedstrijd | 1.34 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.06 |
| 30% | Clean sheets (%) | 24% |
| 7% | Niet gescoord (%) | 30% |
| 65% | Beide teams scoorden | 53% |
| 65% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 2.22 | Punten per thuiswedstrijd | 1.55 |
| 1.43 | Punten per uitwedstrijd | 1.22 |
| 70% | Thuis gewonnen (%) | 45% |
| 35% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 6 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Brian Barry-Murphy tegen Ryan Thomas Lowe
De ploegen van Brian Barry-Murphy en Ryan Thomas Lowe speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Brian Barry-Murphy, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Ryan Thomas Lowe. De ploeg van Brian Barry-Murphy scoorde 3 keer, die van Ryan Thomas Lowe 0 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cardiff2025 - 2026
|
28 | 14-7-7 | 1.75 |
Rochdale2018
|
9 | 5-2-2 | 1.89 |
Manchester City U192023
|
6 | 4-2-0 | 2.33 |
Manchester City U212023
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
Bradford2023
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bury2017 - 2018
|
67 | 28-19-20 | 1.54 |
Preston2022 - 2024
|
52 | 20-8-24 | 1.31 |
Wigan2024 - 2025
|
34 | 10-14-10 | 1.29 |
Macclesfield2018
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Brian Barry-Murphy | Ryan Thomas Lowe | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| League One | 28 | 54% | 1.82 | 47 | 26% | 1.19 |
| Championship | 1 | 0% | 0.00 | 40 | 40% | 1.38 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 25% | 1.50 | 9 | 44% | 1.33 |
| EFL Trophy | 3 | 33% | 1.33 | 9 | 67% | 2.00 |
| EFL Carabao Cup | 4 | 75% | 2.25 | 4 | 50% | 1.75 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Brian Barry-Murphy | Ryan Thomas Lowe | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2025 |
|
27 | 52% | 1.81 |
|
23 | 35% | 1.35 |
| 2024 | - | - | - |
|
16 | 25% | 1.19 | |
| 2023 |
|
9 | 56% | 2.00 |
|
45 | 38% | 1.31 |
| 2022 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
| 2018 |
|
9 | 56% | 1.89 |
|
47 | 47% | 1.66 |
| 2017 | - | - | - |
|
21 | 29% | 1.19 | |
Brian Barry-Murphy vs Ryan Thomas Lowe in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Brian Barry-Murphy 46 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 12 gelijke spelen en 10 nederlagen, goed voor 1.83 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Ryan Thomas Lowe 154 wedstrijden die we bijhouden: 58 zeges, 41 gelijke spelen en 55 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Brian Barry-Murphy, alles over Ryan Thomas Lowe, vergelijk andere trainers.








