Brian Barry-Murphy vs Graham Robert Alexander: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Brian Barry-Murphy sinds het seizoen 2018, van Graham Robert Alexander sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Brian Barry-Murphy. Uit de seizoenen 2019, 2022 hebben we geen wedstrijden van Graham Robert Alexander.
Resultaten naast elkaar
| Brian Barry-Murphy | Graham Robert Alexander | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 46 | Wedstrijden | 237 |
| 24 | Gewonnen | 114 |
| 12 | Gelijk | 58 |
| 10 | Verloren | 65 |
| 52% | Winstpercentage | 48% |
| 22% | Verliespercentage | 27% |
| 1.83 | Punten per wedstrijd | 1.69 |
| Goals | ||
| 1.80 | Goals voor per wedstrijd | 1.54 |
| 1.17 | Goals tegen per wedstrijd | 1.15 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.39 |
| 30% | Clean sheets (%) | 32% |
| 7% | Niet gescoord (%) | 17% |
| 65% | Beide teams scoorden | 57% |
| 65% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 2.22 | Punten per thuiswedstrijd | 1.97 |
| 1.43 | Punten per uitwedstrijd | 1.42 |
| 70% | Thuis gewonnen (%) | 58% |
| 35% | Uit gewonnen (%) | 39% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 7 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 17 |
Brian Barry-Murphy tegen Graham Robert Alexander
De ploegen van Brian Barry-Murphy en Graham Robert Alexander speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Brian Barry-Murphy, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Graham Robert Alexander. De ploeg van Brian Barry-Murphy scoorde 3 keer, die van Graham Robert Alexander 4 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cardiff2025 - 2026
|
28 | 14-7-7 | 1.75 |
Rochdale2018
|
9 | 5-2-2 | 1.89 |
Manchester City U192023
|
6 | 4-2-0 | 2.33 |
Manchester City U212023
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
Bradford2023
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Scunthorpe2016 - 2017
|
86 | 38-23-25 | 1.59 |
Bradford2024 - 2025
|
80 | 39-19-22 | 1.70 |
Salford City2018
|
44 | 24-11-9 | 1.89 |
Milton Keynes Dons2023 - 2024
|
15 | 7-3-5 | 1.60 |
Motherwell2020 - 2021
|
11 | 6-2-3 | 1.82 |
Preston2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Brian Barry-Murphy | Graham Robert Alexander | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| League One | 28 | 54% | 1.82 | 90 | 43% | 1.58 |
| EFL Trophy | 3 | 33% | 1.33 | 18 | 61% | 2.00 |
| EFL Carabao Cup | 4 | 75% | 2.25 | 7 | 43% | 1.43 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 25% | 1.50 | 3 | 100% | 3.00 |
| Championship | 1 | 0% | 0.00 | 1 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Brian Barry-Murphy | Graham Robert Alexander | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2025 |
|
27 | 52% | 1.81 |
|
25 | 52% | 1.76 |
| 2024 | - | - | - |
|
56 | 48% | 1.70 | |
| 2023 |
|
9 | 56% | 2.00 |
|
14 | 43% | 1.50 |
| 2021 | - | - | - |
|
8 | 63% | 1.88 | |
| 2020 | - | - | - |
|
3 | 33% | 1.67 | |
| 2018 |
|
9 | 56% | 1.89 |
|
44 | 55% | 1.89 |
| 2017 | - | - | - |
|
35 | 37% | 1.49 | |
| 2016 | - | - | - |
|
51 | 49% | 1.67 | |
Brian Barry-Murphy vs Graham Robert Alexander in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Brian Barry-Murphy 46 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 12 gelijke spelen en 10 nederlagen, goed voor 1.83 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Graham Robert Alexander 237 wedstrijden die we bijhouden: 114 zeges, 58 gelijke spelen en 65 nederlagen, goed voor 1.69 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Brian Barry-Murphy, alles over Graham Robert Alexander, vergelijk andere trainers.








