Asier Garitano Aguirrezábal vs Enrique Setién Solar: de trainers naast elkaar

Filter:
166 - 162 Wedstrijden
35% - 40% Winstpercentage
1.27 - 1.41 Punten per wedstrijd
1.07 - 1.57 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Asier Garitano Aguirrezábal. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2024 hebben we geen wedstrijden van Enrique Setién Solar.

Resultaten naast elkaar

Asier Garitano Aguirrezábal Enrique Setién Solar
Resultaten
166 Wedstrijden 162
58 Gewonnen 65
36 Gelijk 34
72 Verloren 63
35% Winstpercentage 40%
43% Verliespercentage 39%
1.27 Punten per wedstrijd 1.41
Goals
1.07 Goals voor per wedstrijd 1.57
1.23 Goals tegen per wedstrijd 1.60
-0.17 Doelsaldo per wedstrijd -0.04
33% Clean sheets (%) 27%
35% Niet gescoord (%) 25%
43% Beide teams scoorden 53%
43% Meer dan 2,5 goals 58%
Thuis en uit
1.56 Punten per thuiswedstrijd 1.76
0.98 Punten per uitwedstrijd 1.15
44% Thuis gewonnen (%) 51%
26% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 6
8 Langste reeks zonder nederlaag 12

Asier Garitano Aguirrezábal tegen Enrique Setién Solar

2 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Asier Garitano Aguirrezábal en Enrique Setién Solar speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Asier Garitano Aguirrezábal, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Enrique Setién Solar. De ploeg van Asier Garitano Aguirrezábal scoorde 9 keer, die van Enrique Setién Solar 7 keer.

Alle duels tussen Real Sociedad en Real Betis · Alle duels tussen Leganes en Real Betis · Alle duels tussen Leganes en Las Palmas

Per club

Asier Garitano Aguirrezábal
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Leganes2016 - 2017 75 20-17-38 1.03
Tenerife2023 - 2024 47 18-11-18 1.38
Sporting Gijon2024 - 2025 25 14-3-8 1.80
Real Sociedad2018 19 6-5-8 1.21
Enrique Setién Solar
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Real Betis2017 - 2018 86 36-18-32 1.47
Las Palmas2016 36 10-9-17 1.08
Beijing Guoan2025 21 13-4-4 2.05
Villarreal2022 - 2023 19 6-3-10 1.11

In dezelfde competities

Competitie Asier Garitano Aguirrezábal Enrique Setién Solar
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 92 27% 1.04 113 37% 1.30
Copa del Rey 6 67% 2.17 10 50% 1.80
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 50% 1.67 9 22% 0.89

Seizoen per seizoen

Seizoen Asier Garitano Aguirrezábal Enrique Setién Solar
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Sporting Gijon 18 50% 1.67 Beijing Guoan 21 62% 2.05
2024 Sporting Gijon Tenerife 8 63% 1.88 - - -
2023 Tenerife 46 39% 1.41 Villarreal 11 18% 0.73
2022 - - - Villarreal 8 50% 1.63
2018 Real Sociedad 19 32% 1.21 Real Betis 50 38% 1.40
2017 Leganes 37 32% 1.14 Real Betis 36 47% 1.56
2016 Leganes 38 21% 0.92 Las Palmas 36 28% 1.08

Asier Garitano Aguirrezábal vs Enrique Setién Solar in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Asier Garitano Aguirrezábal 166 wedstrijden die we bijhouden: 58 zeges, 36 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.27 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Enrique Setién Solar 162 wedstrijden die we bijhouden: 65 zeges, 34 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Asier Garitano Aguirrezábal, alles over Enrique Setién Solar, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook