Asier Garitano Aguirrezábal vs Javier Calleja Revilla: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Asier Garitano Aguirrezábal sinds het seizoen 2016, van Javier Calleja Revilla sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Asier Garitano Aguirrezábal | Javier Calleja Revilla | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 166 | Wedstrijden | 179 |
| 58 | Gewonnen | 67 |
| 36 | Gelijk | 53 |
| 72 | Verloren | 59 |
| 35% | Winstpercentage | 37% |
| 43% | Verliespercentage | 33% |
| 1.27 | Punten per wedstrijd | 1.42 |
| Goals | ||
| 1.07 | Goals voor per wedstrijd | 1.40 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 1.30 |
| -0.17 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.11 |
| 33% | Clean sheets (%) | 29% |
| 35% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 43% | Beide teams scoorden | 56% |
| 43% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 1.56 | Punten per thuiswedstrijd | 1.62 |
| 0.98 | Punten per uitwedstrijd | 1.22 |
| 44% | Thuis gewonnen (%) | 45% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 4 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Asier Garitano Aguirrezábal tegen Javier Calleja Revilla
De ploegen van Asier Garitano Aguirrezábal en Javier Calleja Revilla speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Asier Garitano Aguirrezábal, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Javier Calleja Revilla. De ploeg van Asier Garitano Aguirrezábal scoorde 6 keer, die van Javier Calleja Revilla 4 keer.
Alle duels tussen Tenerife en Levante · Alle duels tussen Real Sociedad en Villarreal · Alle duels tussen Leganes en Villarreal
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Leganes2016 - 2017
|
75 | 20-17-38 | 1.03 |
Tenerife2023 - 2024
|
47 | 18-11-18 | 1.38 |
Sporting Gijon2024 - 2025
|
25 | 14-3-8 | 1.80 |
Real Sociedad2018
|
19 | 6-5-8 | 1.21 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Villarreal2017 - 2018
|
76 | 30-22-24 | 1.47 |
Levante2022 - 2023
|
38 | 14-14-10 | 1.47 |
Oviedo2024
|
32 | 14-10-8 | 1.63 |
Al Riyadh2025 - 2026
|
28 | 6-7-15 | 0.89 |
Eldense2026
|
4 | 2-0-2 | 1.50 |
Al-Qadisiyah FC2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Asier Garitano Aguirrezábal | Javier Calleja Revilla | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| La Liga | 92 | 27% | 1.04 | 59 | 41% | 1.47 |
| La Liga 2 | 62 | 42% | 1.47 | 66 | 41% | 1.56 |
| Copa del Rey | 6 | 67% | 2.17 | 8 | 50% | 1.75 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 50% | 1.67 | 4 | 0% | 0.25 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Asier Garitano Aguirrezábal | Javier Calleja Revilla | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
5 | 60% | 1.80 | |
| 2025 |
|
18 | 50% | 1.67 |
|
28 | 21% | 0.89 |
| 2024 |
|
8 | 63% | 1.88 |
|
32 | 44% | 1.63 |
| 2023 |
|
46 | 39% | 1.41 |
|
30 | 30% | 1.33 |
| 2022 | - | - | - |
|
8 | 63% | 2.00 | |
| 2018 |
|
19 | 32% | 1.21 |
|
43 | 33% | 1.33 |
| 2017 |
|
37 | 32% | 1.14 |
|
33 | 48% | 1.67 |
| 2016 |
|
38 | 21% | 0.92 | - | - | - | |
Asier Garitano Aguirrezábal vs Javier Calleja Revilla in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Asier Garitano Aguirrezábal 166 wedstrijden die we bijhouden: 58 zeges, 36 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.27 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Javier Calleja Revilla 179 wedstrijden die we bijhouden: 67 zeges, 53 gelijke spelen en 59 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Asier Garitano Aguirrezábal, alles over Javier Calleja Revilla, vergelijk andere trainers.




