Armando Evangelista vs Sergio Conceicao: de trainers naast elkaar

Filter:
96 - 235 Wedstrijden
27% - 66% Winstpercentage
1.13 - 2.12 Punten per wedstrijd
1.13 - 2.03 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Armando Evangelista. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Sergio Conceicao.

Resultaten naast elkaar

Armando Evangelista Sergio Conceicao
Resultaten
96 Wedstrijden 235
26 Gewonnen 155
30 Gelijk 33
40 Verloren 47
27% Winstpercentage 66%
42% Verliespercentage 20%
1.13 Punten per wedstrijd 2.12
Goals
1.13 Goals voor per wedstrijd 2.03
1.43 Goals tegen per wedstrijd 0.98
-0.30 Doelsaldo per wedstrijd 1.05
27% Clean sheets (%) 38%
30% Niet gescoord (%) 14%
52% Beide teams scoorden 51%
46% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
1.04 Punten per thuiswedstrijd 2.35
1.21 Punten per uitwedstrijd 1.89
21% Thuis gewonnen (%) 74%
33% Uit gewonnen (%) 58%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 14
7 Langste reeks zonder nederlaag 19

Armando Evangelista tegen Sergio Conceicao

0 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Armando Evangelista en Sergio Conceicao speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Armando Evangelista, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Sergio Conceicao. De ploeg van Armando Evangelista scoorde 4 keer, die van Sergio Conceicao 9 keer.

Alle duels tussen Dhamk en Al-Ittihad FC ยท Alle duels tussen Famalicao en FC Porto ยท Alle duels tussen Arouca en FC Porto

Per club

Armando Evangelista
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dhamk2025 - 2027 31 4-9-18 0.68
Goias2023 27 7-9-11 1.11
Famalicao2023 - 2024 22 8-8-6 1.45
Arouca2022 9 5-2-2 1.89
Varzim2016 4 1-1-2 1.00
Al-Qadisiyah FC2025 1 0-1-0 1.00
Penafiel2018 1 0-0-1 0.00
Santa Clara2016 1 1-0-0 3.00
Sergio Conceicao
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Porto2017 - 2024 151 109-20-22 2.30
Al-Ittihad FC2025 - 2026 40 22-5-13 1.78
AC Milan2024 26 15-5-6 1.92
Nantes2016 18 9-3-6 1.67

In dezelfde competities

Competitie Armando Evangelista Sergio Conceicao
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 19 37% 1.47 93 76% 2.42
Saudi Professional League 30 13% 0.73 27 52% 1.70
Beker van Portugal 6 50% 1.50 20 85% 2.65
Beker van de Portugese Liga 6 50% 1.83 8 75% 2.38
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 9 56% 1.89
King's Cup 2 0% 0.00 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Armando Evangelista Sergio Conceicao
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 Dhamk 1 0% 0.00 - - -
2026 Dhamk 1 0% 0.00 Al-Ittihad FC 6 67% 2.17
2025 Dhamk Al-Qadisiyah FC 30 13% 0.73 Al-Ittihad FC 34 53% 1.71
2024 Famalicao 14 29% 1.29 AC Milan FC Porto 28 61% 2.00
2023 Goias Famalicao 35 31% 1.26 FC Porto 44 64% 2.05
2022 Arouca 9 56% 1.89 FC Porto 14 79% 2.50
2018 Penafiel 1 0% 0.00 FC Porto 47 77% 2.43
2017 - - - FC Porto 44 73% 2.32
2016 Varzim Santa Clara 5 40% 1.40 Nantes 18 50% 1.67

Armando Evangelista vs Sergio Conceicao in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Armando Evangelista 96 wedstrijden die we bijhouden: 26 zeges, 30 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.13 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sergio Conceicao 235 wedstrijden die we bijhouden: 155 zeges, 33 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 2.12 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Armando Evangelista, alles over Sergio Conceicao, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook