Armando Evangelista vs Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva: de trainers naast elkaar

Filter:
96 - 162 Wedstrijden
27% - 35% Winstpercentage
1.13 - 1.31 Punten per wedstrijd
1.13 - 1.28 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Armando Evangelista. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva.

Resultaten naast elkaar

Armando Evangelista Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Resultaten
96 Wedstrijden 162
26 Gewonnen 56
30 Gelijk 45
40 Verloren 61
27% Winstpercentage 35%
42% Verliespercentage 38%
1.13 Punten per wedstrijd 1.31
Goals
1.13 Goals voor per wedstrijd 1.28
1.43 Goals tegen per wedstrijd 1.36
-0.30 Doelsaldo per wedstrijd -0.09
27% Clean sheets (%) 28%
30% Niet gescoord (%) 33%
52% Beide teams scoorden 50%
46% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.04 Punten per thuiswedstrijd 1.46
1.21 Punten per uitwedstrijd 1.18
21% Thuis gewonnen (%) 37%
33% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 4
7 Langste reeks zonder nederlaag 7

Armando Evangelista tegen Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Armando Evangelista en Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Armando Evangelista, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva. De ploeg van Armando Evangelista scoorde 4 keer, die van Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva 1 keer.

Alle duels tussen Dhamk en Al-Fayha

Per club

Armando Evangelista
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dhamk2025 - 2027 31 4-9-18 0.68
Goias2023 27 7-9-11 1.11
Famalicao2023 - 2024 22 8-8-6 1.45
Arouca2022 9 5-2-2 1.89
Varzim2016 4 1-1-2 1.00
Al-Qadisiyah FC2025 1 0-1-0 1.00
Penafiel2018 1 0-0-1 0.00
Santa Clara2016 1 1-0-0 3.00
Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Fayha2024 - 2026 54 15-15-24 1.11
Al Khaleej Saihat2022 - 2024 52 16-14-22 1.19
Al Taawon2018 26 12-8-6 1.69
Vasco DA Gama2026 21 11-7-3 1.90
Estoril2017 8 2-0-6 0.75
Apollon Limassol2016 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Armando Evangelista Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Saudi Professional League 30 13% 0.73 126 33% 1.25
Brazilië Serie A 24 25% 1.13 10 40% 1.50
Liga Portugal Bwin 19 37% 1.47 8 25% 0.75
Copa CONMEBOL Sudamericana 3 33% 1.00 7 57% 2.14
King's Cup 2 0% 0.00 6 33% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Armando Evangelista Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 Dhamk 1 0% 0.00 - - -
2026 Dhamk 1 0% 0.00 Vasco DA Gama Al-Fayha 22 50% 1.86
2025 Dhamk Al-Qadisiyah FC 30 13% 0.73 Al-Fayha 34 26% 1.03
2024 Famalicao 14 29% 1.29 Al-Fayha Al Khaleej Saihat 23 35% 1.35
2023 Goias Famalicao 35 31% 1.26 Al Khaleej Saihat 33 27% 1.12
2022 Arouca 9 56% 1.89 Al Khaleej Saihat 15 33% 1.20
2018 Penafiel 1 0% 0.00 Al Taawon 26 46% 1.69
2017 - - - Estoril 8 25% 0.75
2016 Varzim Santa Clara 5 40% 1.40 Apollon Limassol 1 0% 1.00

Armando Evangelista vs Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Armando Evangelista 96 wedstrijden die we bijhouden: 26 zeges, 30 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.13 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva 162 wedstrijden die we bijhouden: 56 zeges, 45 gelijke spelen en 61 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Armando Evangelista, alles over Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook