Armando Evangelista vs Jorge Fernando Pinheiro de Jesus: de trainers naast elkaar

Filter:
96 - 243 Wedstrijden
27% - 72% Winstpercentage
1.13 - 2.29 Punten per wedstrijd
1.13 - 2.37 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Armando Evangelista. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus.

Resultaten naast elkaar

Armando Evangelista Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Resultaten
96 Wedstrijden 243
26 Gewonnen 175
30 Gelijk 32
40 Verloren 36
27% Winstpercentage 72%
42% Verliespercentage 15%
1.13 Punten per wedstrijd 2.29
Goals
1.13 Goals voor per wedstrijd 2.37
1.43 Goals tegen per wedstrijd 0.93
-0.30 Doelsaldo per wedstrijd 1.44
27% Clean sheets (%) 41%
30% Niet gescoord (%) 6%
52% Beide teams scoorden 55%
46% Meer dan 2,5 goals 63%
Thuis en uit
1.04 Punten per thuiswedstrijd 2.48
1.21 Punten per uitwedstrijd 2.08
21% Thuis gewonnen (%) 78%
33% Uit gewonnen (%) 65%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 35
7 Langste reeks zonder nederlaag 67

Armando Evangelista tegen Jorge Fernando Pinheiro de Jesus

0 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Armando Evangelista en Jorge Fernando Pinheiro de Jesus speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Armando Evangelista, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Jorge Fernando Pinheiro de Jesus. De ploeg van Armando Evangelista scoorde 2 keer, die van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus 6 keer.

Alle duels tussen Dhamk en Al-Nassr

Per club

Armando Evangelista
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dhamk2025 - 2027 31 4-9-18 0.68
Goias2023 27 7-9-11 1.11
Famalicao2023 - 2024 22 8-8-6 1.45
Arouca2022 9 5-2-2 1.89
Varzim2016 4 1-1-2 1.00
Al-Qadisiyah FC2025 1 0-1-0 1.00
Penafiel2018 1 0-0-1 0.00
Santa Clara2016 1 1-0-0 3.00
Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Hilal Saudi FC2018 - 2025 106 84-14-8 2.51
Sporting CP2016 - 2017 87 52-14-21 1.95
Al-Nassr2025 - 2026 39 31-2-6 2.44
Fenerbahce2022 - 2023 11 8-2-1 2.36

In dezelfde competities

Competitie Armando Evangelista Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Saudi Professional League 30 13% 0.73 109 79% 2.49
Liga Portugal Bwin 19 37% 1.47 63 67% 2.17
Beker van Portugal 6 50% 1.50 7 57% 1.71
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 11 82% 2.55
King's Cup 2 0% 0.00 8 63% 2.13

Seizoen per seizoen

Seizoen Armando Evangelista Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 Dhamk 1 0% 0.00 - - -
2026 Dhamk 1 0% 0.00 Al-Nassr 1 0% 0.00
2025 Dhamk Al-Qadisiyah FC 30 13% 0.73 Al-Nassr Al-Hilal Saudi FC 40 80% 2.48
2024 Famalicao 14 29% 1.29 Al-Hilal Saudi FC 48 73% 2.31
2023 Goias Famalicao 35 31% 1.26 Al-Hilal Saudi FC Fenerbahce 40 90% 2.80
2022 Arouca 9 56% 1.89 Fenerbahce 10 80% 2.50
2018 Penafiel 1 0% 0.00 Al-Hilal Saudi FC 17 71% 2.35
2017 - - - Sporting CP 51 63% 2.04
2016 Varzim Santa Clara 5 40% 1.40 Sporting CP 36 56% 1.83

Armando Evangelista vs Jorge Fernando Pinheiro de Jesus in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Armando Evangelista 96 wedstrijden die we bijhouden: 26 zeges, 30 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.13 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Jorge Fernando Pinheiro de Jesus 243 wedstrijden die we bijhouden: 175 zeges, 32 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 2.29 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Armando Evangelista, alles over Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook