Antonio Hidalgo Morilla vs Eder Sarabia: de trainers naast elkaar

Filter:
102 - 117 Wedstrijden
40% - 38% Winstpercentage
1.46 - 1.38 Punten per wedstrijd
1.25 - 1.21 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Antonio Hidalgo Morilla sinds het seizoen 2023, van Eder Sarabia sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Antonio Hidalgo Morilla Eder Sarabia
Resultaten
102 Wedstrijden 117
41 Gewonnen 44
26 Gelijk 29
35 Verloren 44
40% Winstpercentage 38%
34% Verliespercentage 38%
1.46 Punten per wedstrijd 1.38
Goals
1.25 Goals voor per wedstrijd 1.21
0.99 Goals tegen per wedstrijd 1.18
0.26 Doelsaldo per wedstrijd 0.03
39% Clean sheets (%) 32%
29% Niet gescoord (%) 28%
42% Beide teams scoorden 48%
43% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
1.52 Punten per thuiswedstrijd 1.85
1.40 Punten per uitwedstrijd 0.95
42% Thuis gewonnen (%) 55%
38% Uit gewonnen (%) 23%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
11 Langste reeks zonder nederlaag 9

Antonio Hidalgo Morilla tegen Eder Sarabia

3 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Antonio Hidalgo Morilla en Eder Sarabia speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Antonio Hidalgo Morilla, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Eder Sarabia. De ploeg van Antonio Hidalgo Morilla scoorde 5 keer, die van Eder Sarabia 2 keer.

Alle duels tussen Huesca en Elche ยท Alle duels tussen Huesca en FC Andorra

Per club

Antonio Hidalgo Morilla
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Huesca2023 - 2024 82 32-22-28 1.44
Deportivo La Coruna2025 - 2026 19 9-4-6 1.63
Oviedo2025 1 0-0-1 0.00
Eder Sarabia
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Elche2024 - 2026 80 35-21-24 1.58
FC Andorra2022 - 2024 37 9-8-20 0.95

In dezelfde competities

Competitie Antonio Hidalgo Morilla Eder Sarabia
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 2 85 39% 1.45 71 38% 1.39
La Liga 2 0% 0.50 29 24% 1.07
Copa del Rey 7 57% 1.71 9 56% 1.67
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 50% 1.63 8 63% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Antonio Hidalgo Morilla Eder Sarabia
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Deportivo La Coruna 2 0% 0.50 Elche 1 100% 3.00
2025 Deportivo La Coruna Oviedo 18 50% 1.67 Elche 36 33% 1.28
2024 Huesca 48 44% 1.52 Elche FC Andorra 44 50% 1.77
2023 Huesca 34 32% 1.32 FC Andorra 34 24% 0.91
2022 - - - FC Andorra 2 50% 1.50

Antonio Hidalgo Morilla vs Eder Sarabia in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Antonio Hidalgo Morilla 102 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 26 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Eder Sarabia 117 wedstrijden die we bijhouden: 44 zeges, 29 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Antonio Hidalgo Morilla, alles over Eder Sarabia, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook