André Soares Jardine vs Nicolás Ricardo Larcamón: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van André Soares Jardine. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nicolás Ricardo Larcamón.
Resultaten naast elkaar
| André Soares Jardine | Nicolás Ricardo Larcamón | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 174 | Wedstrijden | 126 |
| 85 | Gewonnen | 52 |
| 48 | Gelijk | 33 |
| 41 | Verloren | 41 |
| 49% | Winstpercentage | 41% |
| 24% | Verliespercentage | 33% |
| 1.74 | Punten per wedstrijd | 1.50 |
| Goals | ||
| 1.60 | Goals voor per wedstrijd | 1.43 |
| 0.99 | Goals tegen per wedstrijd | 1.28 |
| 0.60 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.15 |
| 39% | Clean sheets (%) | 36% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 50% | Beide teams scoorden | 49% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 1.97 | Punten per thuiswedstrijd | 1.67 |
| 1.52 | Punten per uitwedstrijd | 1.31 |
| 55% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 43% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 6 |
| 20 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
André Soares Jardine tegen Nicolás Ricardo Larcamón
De ploegen van André Soares Jardine en Nicolás Ricardo Larcamón speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor André Soares Jardine, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Nicolás Ricardo Larcamón. De ploeg van André Soares Jardine scoorde 9 keer, die van Nicolás Ricardo Larcamón 8 keer.
Alle duels tussen Club America en Cruz Azul · Alle duels tussen Club America en Leon · Alle duels tussen Atletico San Luis en Leon
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Club America2023 - 2026
|
140 | 71-40-29 | 1.81 |
Atletico San Luis2022
|
20 | 7-4-9 | 1.25 |
Shabab Al Ahli Dubai2026
|
8 | 4-3-1 | 1.88 |
Sao Paulo2016 - 2018
|
6 | 3-1-2 | 1.67 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Leon2022 - 2023
|
47 | 21-13-13 | 1.62 |
Huachipato2018
|
30 | 10-9-11 | 1.30 |
Cruz Azul2025
|
19 | 9-6-4 | 1.74 |
Necaxa2024
|
16 | 7-3-6 | 1.50 |
Deportivo Anzoategui2016 - 2017
|
9 | 4-1-4 | 1.44 |
Cruzeiro2024
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
Puebla2022
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
Sporting Gijon2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | André Soares Jardine | Nicolás Ricardo Larcamón | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Liga MX | 125 | 52% | 1.81 | 71 | 44% | 1.59 |
| CONCACAF Champions Cup | 18 | 39% | 1.44 | 7 | 86% | 2.57 |
| Leagues Cup | 10 | 40% | 1.70 | 4 | 0% | 0.50 |
| Copa do Brasil | 1 | 100% | 3.00 | 1 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | André Soares Jardine | Nicolás Ricardo Larcamón | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
15 | 40% | 1.67 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
37 | 41% | 1.54 |
|
19 | 47% | 1.74 |
| 2024 |
|
53 | 53% | 1.81 |
|
18 | 39% | 1.39 |
| 2023 |
|
43 | 60% | 2.09 |
|
29 | 45% | 1.59 |
| 2022 |
|
20 | 35% | 1.25 |
|
20 | 40% | 1.50 |
| 2018 |
|
5 | 40% | 1.40 |
|
30 | 33% | 1.30 |
| 2017 | - | - | - |
|
7 | 57% | 1.86 | |
| 2016 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
2 | 0% | 0.00 |
André Soares Jardine vs Nicolás Ricardo Larcamón in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde André Soares Jardine 174 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 48 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.74 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Nicolás Ricardo Larcamón 126 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 33 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over André Soares Jardine, alles over Nicolás Ricardo Larcamón, vergelijk andere trainers.









