Andoni Iraola vs Vitor Pereira: de trainers naast elkaar

Filter:
153 - 38 Wedstrijden
35% - 34% Winstpercentage
1.36 - 1.26 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.39 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Andoni Iraola sinds het seizoen 2018, van Vitor Pereira sinds het seizoen 2025. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Andoni Iraola.

Resultaten naast elkaar

Andoni Iraola Vitor Pereira
Resultaten
153 Wedstrijden 38
53 Gewonnen 13
49 Gelijk 9
51 Verloren 16
35% Winstpercentage 34%
33% Verliespercentage 42%
1.36 Punten per wedstrijd 1.26
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.39
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.32
0.01 Doelsaldo per wedstrijd 0.08
27% Clean sheets (%) 26%
22% Niet gescoord (%) 37%
58% Beide teams scoorden 42%
56% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.45 Punten per thuiswedstrijd 1.17
1.28 Punten per uitwedstrijd 1.35
38% Thuis gewonnen (%) 28%
32% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
18 Langste reeks zonder nederlaag 6

Andoni Iraola tegen Vitor Pereira

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Andoni Iraola en Vitor Pereira speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Andoni Iraola, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Vitor Pereira. De ploeg van Andoni Iraola scoorde 3 keer, die van Vitor Pereira 1 keer.

Alle duels tussen Bournemouth en Nottingham Forest

Per club

Andoni Iraola
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bournemouth2023 - 2025 117 40-38-39 1.35
AEK Larnaca2018 18 6-5-7 1.28
Liverpool2026 10 4-4-2 1.60
Rayo Vallecano2022 - 2023 8 3-2-3 1.38
Vitor Pereira
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Nottingham Forest2025 38 13-9-16 1.26

In dezelfde competities

Competitie Andoni Iraola Vitor Pereira
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League 111 34% 1.36 33 30% 1.15
UEFA Europa League 11 36% 1.45 4 75% 2.25
FA Cup 5 20% 1.00 1 0% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Andoni Iraola Vitor Pereira
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Liverpool 10 40% 1.60 - - -
2025 Bournemouth 37 30% 1.41 Nottingham Forest 38 34% 1.26
2024 Bournemouth 43 37% 1.42 - - -
2023 Bournemouth Rayo Vallecano 40 35% 1.23 - - -
2022 Rayo Vallecano 5 40% 1.40 - - -
2018 AEK Larnaca 18 33% 1.28 - - -

Andoni Iraola vs Vitor Pereira in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Andoni Iraola 153 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 49 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.36 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Vitor Pereira 38 wedstrijden die we bijhouden: 13 zeges, 9 gelijke spelen en 16 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Andoni Iraola, alles over Vitor Pereira, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook