Andoni Iraola vs Oliver Glasner: de trainers naast elkaar

Filter:
153 - 195 Wedstrijden
35% - 44% Winstpercentage
1.36 - 1.58 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.53 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Andoni Iraola sinds het seizoen 2018, van Oliver Glasner sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Andoni Iraola Oliver Glasner
Resultaten
153 Wedstrijden 195
53 Gewonnen 85
49 Gelijk 53
51 Verloren 57
35% Winstpercentage 44%
33% Verliespercentage 29%
1.36 Punten per wedstrijd 1.58
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.53
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.18
0.01 Doelsaldo per wedstrijd 0.35
27% Clean sheets (%) 34%
22% Niet gescoord (%) 23%
58% Beide teams scoorden 52%
56% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.45 Punten per thuiswedstrijd 1.63
1.28 Punten per uitwedstrijd 1.52
38% Thuis gewonnen (%) 44%
32% Uit gewonnen (%) 44%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
18 Langste reeks zonder nederlaag 19

Andoni Iraola tegen Oliver Glasner

2 Zeges
4 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Andoni Iraola en Oliver Glasner speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Andoni Iraola, 4 keer gelijk en 0 zeges voor Oliver Glasner. De ploeg van Andoni Iraola scoorde 9 keer, die van Oliver Glasner 5 keer.

Alle duels tussen Liverpool en Nottingham Forest ยท Alle duels tussen Bournemouth en Crystal Palace

Per club

Andoni Iraola
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bournemouth2023 - 2025 117 40-38-39 1.35
AEK Larnaca2018 18 6-5-7 1.28
Liverpool2026 10 4-4-2 1.60
Rayo Vallecano2022 - 2023 8 3-2-3 1.38
Oliver Glasner
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Crystal Palace2023 - 2025 110 46-33-31 1.55
Lask Linz2017 - 2018 66 33-15-18 1.73
Eintracht Frankfurt2022 - 2023 10 3-3-4 1.20
Nottingham Forest2026 9 3-2-4 1.22

In dezelfde competities

Competitie Andoni Iraola Oliver Glasner
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League 111 34% 1.36 92 34% 1.34
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 10 30% 1.30 10 50% 1.90
UEFA Europa League 11 36% 1.45 4 75% 2.25
EFL Carabao Cup 5 60% 1.80 7 57% 1.86
FA Cup 5 20% 1.00 7 86% 2.57
UEFA Champions League 1 100% 3.00 2 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Andoni Iraola Oliver Glasner
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Liverpool 10 40% 1.60 Nottingham Forest 9 33% 1.22
2025 Bournemouth 37 30% 1.41 Crystal Palace 47 32% 1.28
2024 Bournemouth 43 37% 1.42 Crystal Palace 51 47% 1.71
2023 Bournemouth Rayo Vallecano 40 35% 1.23 Crystal Palace Eintracht Frankfurt 16 44% 1.69
2022 Rayo Vallecano 5 40% 1.40 Eintracht Frankfurt 6 50% 1.50
2018 AEK Larnaca 18 33% 1.28 Lask Linz 34 56% 1.94
2017 - - - Lask Linz 32 44% 1.50

Andoni Iraola vs Oliver Glasner in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Andoni Iraola 153 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 49 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.36 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Oliver Glasner 195 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 53 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Andoni Iraola, alles over Oliver Glasner, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook