Andoni Iraola vs Mikel Arteta Amatriain: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Andoni Iraola sinds het seizoen 2018, van Mikel Arteta Amatriain sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Andoni Iraola.
Resultaten naast elkaar
| Andoni Iraola | Mikel Arteta Amatriain | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 153 | Wedstrijden | 179 |
| 53 | Gewonnen | 117 |
| 49 | Gelijk | 34 |
| 51 | Verloren | 28 |
| 35% | Winstpercentage | 65% |
| 33% | Verliespercentage | 16% |
| 1.36 | Punten per wedstrijd | 2.15 |
| Goals | ||
| 1.42 | Goals voor per wedstrijd | 2.06 |
| 1.41 | Goals tegen per wedstrijd | 0.84 |
| 0.01 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.22 |
| 27% | Clean sheets (%) | 42% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 12% |
| 58% | Beide teams scoorden | 49% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 1.45 | Punten per thuiswedstrijd | 2.28 |
| 1.28 | Punten per uitwedstrijd | 2.00 |
| 38% | Thuis gewonnen (%) | 71% |
| 32% | Uit gewonnen (%) | 60% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 14 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 20 |
Andoni Iraola tegen Mikel Arteta Amatriain
De ploegen van Andoni Iraola en Mikel Arteta Amatriain speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Andoni Iraola, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Mikel Arteta Amatriain. De ploeg van Andoni Iraola scoorde 9 keer, die van Mikel Arteta Amatriain 13 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bournemouth2023 - 2025
|
117 | 40-38-39 | 1.35 |
AEK Larnaca2018
|
18 | 6-5-7 | 1.28 |
Liverpool2026
|
10 | 4-4-2 | 1.60 |
Rayo Vallecano2022 - 2023
|
8 | 3-2-3 | 1.38 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Arsenal2022 - 2026
|
178 | 116-34-28 | 2.15 |
Southampton2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Andoni Iraola | Mikel Arteta Amatriain | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 111 | 34% | 1.36 | 117 | 67% | 2.21 |
| UEFA Champions League | 1 | 100% | 3.00 | 28 | 71% | 2.25 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 30% | 1.30 | 14 | 43% | 1.50 |
| EFL Carabao Cup | 5 | 60% | 1.80 | 8 | 88% | 2.63 |
| FA Cup | 5 | 20% | 1.00 | 8 | 63% | 2.00 |
| UEFA Europa League | 11 | 36% | 1.45 | 2 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Andoni Iraola | Mikel Arteta Amatriain | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
10 | 40% | 1.60 |
|
12 | 75% | 2.33 |
| 2025 |
|
37 | 30% | 1.41 |
|
53 | 79% | 2.47 |
| 2024 |
|
43 | 37% | 1.42 |
|
55 | 55% | 1.95 |
| 2023 |
|
40 | 35% | 1.23 |
|
52 | 63% | 2.08 |
| 2022 |
|
5 | 40% | 1.40 |
|
7 | 43% | 1.57 |
| 2018 |
|
18 | 33% | 1.28 | - | - | - | |
Andoni Iraola vs Mikel Arteta Amatriain in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Andoni Iraola 153 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 49 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.36 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Mikel Arteta Amatriain 179 wedstrijden die we bijhouden: 117 zeges, 34 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 2.15 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Andoni Iraola, alles over Mikel Arteta Amatriain, vergelijk andere trainers.




