Andoni Iraola vs Josep Guardiola i Sala: de trainers naast elkaar

Filter:
153 - 342 Wedstrijden
35% - 70% Winstpercentage
1.36 - 2.25 Punten per wedstrijd
1.42 - 2.46 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Andoni Iraola sinds het seizoen 2018, van Josep Guardiola i Sala sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Andoni Iraola Josep Guardiola i Sala
Resultaten
153 Wedstrijden 342
53 Gewonnen 240
49 Gelijk 51
51 Verloren 51
35% Winstpercentage 70%
33% Verliespercentage 15%
1.36 Punten per wedstrijd 2.25
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 2.46
1.41 Goals tegen per wedstrijd 0.92
0.01 Doelsaldo per wedstrijd 1.54
27% Clean sheets (%) 42%
22% Niet gescoord (%) 9%
58% Beide teams scoorden 52%
56% Meer dan 2,5 goals 67%
Thuis en uit
1.45 Punten per thuiswedstrijd 2.45
1.28 Punten per uitwedstrijd 2.06
38% Thuis gewonnen (%) 77%
32% Uit gewonnen (%) 63%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 12
18 Langste reeks zonder nederlaag 31

Andoni Iraola tegen Josep Guardiola i Sala

1 Zeges
1 Gelijk
5 Zeges

De ploegen van Andoni Iraola en Josep Guardiola i Sala speelden 7 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Andoni Iraola, 1 keer gelijk en 5 zeges voor Josep Guardiola i Sala. De ploeg van Andoni Iraola scoorde 7 keer, die van Josep Guardiola i Sala 17 keer.

Alle duels tussen Bournemouth en Manchester City

Per club

Andoni Iraola
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bournemouth2023 - 2025 117 40-38-39 1.35
AEK Larnaca2018 18 6-5-7 1.28
Liverpool2026 10 4-4-2 1.60
Rayo Vallecano2022 - 2023 8 3-2-3 1.38
Josep Guardiola i Sala
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Manchester City2016 - 2025 342 240-51-51 2.25

In dezelfde competities

Competitie Andoni Iraola Josep Guardiola i Sala
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League 111 34% 1.36 215 71% 2.28
UEFA Champions League 1 100% 3.00 56 63% 2.05
FA Cup 5 20% 1.00 31 90% 2.71
EFL Carabao Cup 5 60% 1.80 22 64% 2.09
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 10 30% 1.30 8 63% 1.88

Seizoen per seizoen

Seizoen Andoni Iraola Josep Guardiola i Sala
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Liverpool 10 40% 1.60 - - -
2025 Bournemouth 37 30% 1.41 Manchester City 56 75% 2.36
2024 Bournemouth 43 37% 1.42 Manchester City 53 53% 1.79
2023 Bournemouth Rayo Vallecano 40 35% 1.23 Manchester City 57 70% 2.28
2022 Rayo Vallecano 5 40% 1.40 Manchester City 15 73% 2.40
2018 AEK Larnaca 18 33% 1.28 Manchester City 57 82% 2.54
2017 - - - Manchester City 55 78% 2.45
2016 - - - Manchester City 49 59% 2.00

Andoni Iraola vs Josep Guardiola i Sala in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Andoni Iraola 153 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 49 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.36 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Josep Guardiola i Sala 342 wedstrijden die we bijhouden: 240 zeges, 51 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 2.25 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Andoni Iraola, alles over Josep Guardiola i Sala, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook