Andoni Iraola vs Eddie Howe: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Andoni Iraola sinds het seizoen 2018, van Eddie Howe sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Andoni Iraola | Eddie Howe | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 153 | Wedstrijden | 287 |
| 53 | Gewonnen | 119 |
| 49 | Gelijk | 57 |
| 51 | Verloren | 111 |
| 35% | Winstpercentage | 41% |
| 33% | Verliespercentage | 39% |
| 1.36 | Punten per wedstrijd | 1.44 |
| Goals | ||
| 1.42 | Goals voor per wedstrijd | 1.63 |
| 1.41 | Goals tegen per wedstrijd | 1.51 |
| 0.01 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.12 |
| 27% | Clean sheets (%) | 26% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 22% |
| 58% | Beide teams scoorden | 56% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 63% |
| Thuis en uit | ||
| 1.45 | Punten per thuiswedstrijd | 1.80 |
| 1.28 | Punten per uitwedstrijd | 1.08 |
| 38% | Thuis gewonnen (%) | 54% |
| 32% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 8 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Andoni Iraola tegen Eddie Howe
De ploegen van Andoni Iraola en Eddie Howe speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Andoni Iraola, 4 keer gelijk en 0 zeges voor Eddie Howe. De ploeg van Andoni Iraola scoorde 13 keer, die van Eddie Howe 7 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bournemouth2023 - 2025
|
117 | 40-38-39 | 1.35 |
AEK Larnaca2018
|
18 | 6-5-7 | 1.28 |
Liverpool2026
|
10 | 4-4-2 | 1.60 |
Rayo Vallecano2022 - 2023
|
8 | 3-2-3 | 1.38 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Newcastle2022 - 2026
|
163 | 79-29-55 | 1.63 |
Bournemouth2016 - 2018
|
124 | 40-28-56 | 1.19 |
In dezelfde competities
| Competitie | Andoni Iraola | Eddie Howe | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 111 | 34% | 1.36 | 220 | 38% | 1.35 |
| EFL Carabao Cup | 5 | 60% | 1.80 | 24 | 71% | 2.21 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 30% | 1.30 | 16 | 50% | 1.69 |
| FA Cup | 5 | 20% | 1.00 | 14 | 36% | 1.29 |
| UEFA Champions League | 1 | 100% | 3.00 | 13 | 38% | 1.46 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Andoni Iraola | Eddie Howe | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
10 | 40% | 1.60 |
|
3 | 33% | 1.33 |
| 2025 |
|
37 | 30% | 1.41 |
|
53 | 38% | 1.32 |
| 2024 |
|
43 | 37% | 1.42 |
|
51 | 57% | 1.86 |
| 2023 |
|
40 | 35% | 1.23 |
|
50 | 50% | 1.70 |
| 2022 |
|
5 | 40% | 1.40 |
|
6 | 67% | 2.00 |
| 2018 |
|
18 | 33% | 1.28 |
|
40 | 35% | 1.20 |
| 2017 | - | - | - |
|
44 | 32% | 1.23 | |
| 2016 | - | - | - |
|
40 | 30% | 1.15 | |
Andoni Iraola vs Eddie Howe in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Andoni Iraola 153 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 49 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.36 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Eddie Howe 287 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 57 gelijke spelen en 111 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Andoni Iraola, alles over Eddie Howe, vergelijk andere trainers.



